دسته بندی: فوتبال ايران تاریخ: ۲۰:۲۶:۵۴ ۱۳۹۶/۰۲/۹
سایز متن:
+ -

سرمربی سیاه جامگان گفت:بازی امروز بازی مرگ و زندگی بود.

به گزارش کاپ، اکبر میثاقیان در پایان دیدار تیمش برابر ماشین سازی در کنفرانس خبری اظهار داشت: خاطراتم در تبریز زنده شد امروز و هنوز لذت آن روز ها را در یاد دارم.بازی امروز بازی مرگ و زندگی بود.خیلی سخت است در پایین جدول بازی کنیم.بازی خوبی انجام دادیم و می توانستین بیشتر گل بزنیم. حریف خوب بازی کرد. ان شالله در بازی بعد ببریم و در لیگ بمانیم. بچه های ما با وجود بازی کردند و کیف کردیم. امام رضا امروز به ما کمک کرد و در کورس ماندیم. اگر می باختیم و یا مساوی می کردیم من نا امید می شدم.

وی افزود:وقتی داور دقیقه 93 پنالتی گرفت داشتم می مردم. امام رضا کمک کرد. ناامید شدم. کاری به پنالتی ندارم که درست بود یا غلط اما همه ما ناامید شدیم در آن صحنه.جذابیت ته جدول کشنده است و از بالای جدول سخت تر است. ما مهره های کمی داریم. بادامکی و حسینی نبودند.نفرات ما از جان مایه گذاشتند. صحنه پنالتی را تا آخر عمر یادم می ماند.

سرمربی سیاه جامگان درباره اتفاقات آخر بازی گفت: با داور بحث کرد یار ما و داور دلخور شد.کنجکاو نشدم که چه شد اما بازیکن اخراج شد.دوست دارم تا 12 شب اینجا باشم و جواب بدهم.

میثاقیان درباره خوش شانس بودن خود گفت: صددرصد خوش شانس بودیم.

وی گفت:اتفاقات آخر بازی را ندیدم و از بیرون زمین خبری نداشتم. شانس در کار ما هست. البته 4،5 موقعیت گل داشتیم. من هفتمین بازی است که آمدم و 10 امتیاز گرفتم. از اول اگر بودم تیم ششم جدول بود.

 


همچنین بخوانید
دیدگاه شما

تصویر امنیتی بالا را به صورت عددی وارد کنید
کد امنیتی صحیح نمی باشد.
دیدگاه شما بعد از تایید مدیریت نمایش داده خواهد شد.