دسته بندی: فوتبال ايران تاریخ: ۱۶:۳۷:۰۳ ۱۳۹۵/۰۹/۲۹
سایز متن:
+ -

 دبیر کل فدراسیون با ارسال نامه ای به مدیران عامل باشگاه های استقلال خوزستان ، پرسپولیس تهران، استقلال تهران و ذوب آهن اصفهان مدارک لازم و مهلت ارسال آنها را اعلام کرد.

به گزارش کاپ،علیرضا اسدی- دبیر کل فدراسیون ، با ارسال نامه ای به باشگاه های حاضر در رقابت های  لیگ قهرمانان آسیا مدارک لازم جهت ثبت نام بازیکنان و اعضای کادر فنی را به شرح ذیل اعلام کرد.

با توجه به مکاتبات قبلی صورت گرفته در رابطه با ثبت نام بازیکنان و کادر فنی باشگاه های حاضر در لیگ قهرمانان سال 2017 ، به پیوست نامه مورخ 14 دسامبر 2016 کنفدراسیون فوتبال آسیا در همین رابطه ارسال می¬شود

در همین رابطه مقتضی است تا مدارک مورد نیاز ذیل را جهت ثبت نام بازیکنان و کادر فنی باشگاه با توجه به مواد 7/25 و 28 دستورالعمل اجرائی مسابقات AFC در قالب فرمت jpeg و در دو فایل مجزای Players  و Officials به همراه فولدرهای جداگانه برای هر نفر و به نام آنها جهت ثبت نام به صورت آنلاین در سایت ثبت نام بازیکنان و کادر فنی AFC  قبل از تاریخ 25 دی 1395 به دپارتمان روابط بین¬الملل فدراسیون فوتبال ارسال کنید.

-        مدارک لازم جهت ثبت نام بازیکنان: عکس رنگی سایز پاسپورت در سه ماه اخیر، کپی رنگی پاسپورت معتبر، کپی رنگی کارت ملی، کپی قرارداد بازیکن با باشگاه، ITC در صورت نیاز، فرم MOU برای بازیکنان دارای قرارداد آماتور.

-        مدارک لازم جهت ثبت نام کادر فنی: عکس رنگی سایز پاسپورت در سه ماه اخیر، کپی رنگی پاسپورت معتبر، کپی رنگی کارت ملی، مدرک تحصیلی/ آموزشی مورد نظر مانند مدرک مربیگری و غیره با توجه به پیوست 5 از دستورالعمل اجرائی مسابقات AFC .

علاوه بر این با توجه به ماده 24 از آئین نامه مسابقات لیگ قهرمانان آسیا در سال 2017 هر باشگاه موظف به ثبت نام حداقل 18 بازیکن و حداکثر 30 بازیکن است که الزاماً سه نفر از آنها می بایست دروازه بان باشند. بعلاوه باشگاه ها می توانند تا سقف 20 نفر کادر فنی را در لیست خود ثبت نام کنند.

همچنین در رابطه با جایگزینی و اضافه کردن بازیکن بعد از مهلت نهایی AFC (23 ژانویه 2017) توجه مدیران عامل باشگاه ها را به مواد 1/4/24 ، 2/4/24 ، 4/4/24 ، 5/4/24  از آئین نامه اجرائی مسابقات لیگ قهرمانان آسیا در سال 2017 جهت بهره برداری جلب می کند.

شایان ذکر است مسئولیت عدم ارسال مدارک فوق الذکر قبل از مهلت مقرر جهت ثبت نام بازیکنان و کادر فنی در مسابقات لیگ قهرمانان 2017 که منجر به حذف باشگاه از مسابقات می شود به عهده باشگاه ها بوده و فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ هیچ گونه مسئولیتی در رابطه با ارسال مدارک بعد  از موعد مقرر نخواهد داشت.


همچنین بخوانید
دیدگاه شما

تصویر امنیتی بالا را به صورت عددی وارد کنید
کد امنیتی صحیح نمی باشد.
دیدگاه شما بعد از تایید مدیریت نمایش داده خواهد شد.