دسته بندی: فوتبال ايران ، اخبار برگزیده تاریخ: ۰۹:۴۲:۱۳ ۱۳۹۳/۰۶/۲۲
سایز متن:
+ -

مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی گفت: تراکتورسازی تا به امروز به اهدافش در لیگ برتر رسیده است و هدف ما تداوم این روند و صدرنشینی در جدول رده بندی است.

جمشید نظمی درباره دیدار تیم فوتبال تراکتورسازی مقابل راه آهن به خبرنگار کاپ اظهار داشت: بازیکنان بازی بسیار خوبی را از خود به نمایش گذاشتند و مثل همیشه با انگیزه و قدرت بالایی به مصاف حریف رفتند و خوشحالم که توانستیم این دیدار را نیز با پیروزی پرگلی پشت سر بگذاریم و به صدر جدول برسیم.

وی با اشاره به رسیدن مدیریت باشگاه به اهدافش با گذشت هشت هفته از رقابت های لیگ برتر افزود: تا به امروز انتظاراتی که از تیم و اعضای آن داشته ایم برآورده شده است و امیدوارم تا پایان لیگ برتر نیز به این اهداف کاملا دست یابیم و هواداران پرشور تراکتورسازی نیز مثل همیشه ما را حمایت کنند چرا که حضور آنها بود که در دیدار با راه آهن به بازیکنان انگیزه داد.

مدیرعامل تراکتورسازی درباره جلسه ای که با مسئولان نیروی انتظامی برای ایجاد هماهنگی در ورزشگاه یادگار امام صورت گرفته بود عنوان کرد: مطمئنا جلسات با مسئولان نیروی انتظامی تاثیر بسیار زیادی در روند هماهنگی های ورزشگاه دارد. ما به دنبال این بودیم که دیگر تخلفاتی که باعث می شود تراکتورسازی در کمیته انضباطی جریمه شود دیگر در ورزشگاه رخ ندهد و این موضوع را نیز خود هواداران واگذار کرده ایم و اگر آنها نیز با نیروی انتظامی هماهنگی داشته باشند مطمئن باشید جوی آرام و بدون مشکل در ورزشگاه حاکم خواهد بود.

نظمی در این باره که با کسب نتایج اخیر انتظارات از تراکتورسازی بالا رفته است بیان داشت: تراکتورسازی همیشه جزو خوب های لیگ برتر بوده و هوادارانش انتظارات بسیار زیادی را از این تیم دارند. ما نیز تمام تلاشمان را برای ادامه این روند انجام خواهیم داد تا هواداران نیز از نحوه عملکرد تیم رضایت داشته باشند و مثل همیشه بازیکنان را حمایت کنند.

وی در ارتباط با جدایی علا عبدالزهرا از تراکتورسازی تصریح کرد: این بازیکن با توافق باشگاه از این تیم جدا شده است و رسول خطیبی نیز موافقت خود را اعلام کرد و هیچ مشکلی از بابت جدایی این بازیکن عراقی در تیم وجود ندارد. 

مدیرعامل تراکتورسازی درباره مشکلاتی که در این تیم وجود دارد گفت: خدا را شکر در حال حاضر هیچ مشکلی از لحاظ تیمی در تراکتورسازی وجود ندارد و ما نیز تمام تلاشمان را می کنیم تا این روند ادامه پیدا کند. بسیار زود است که بخواهیم درباره پایان فصل صحبت کنیم، اما تمام هدف باشگاه و تیم تداوم صدرنشینی و کسب نتایج خوب در لیگ برتر است.

نظمی در این باره که گاهی اوقات حواشی پیرامون تیم تراکتورسازی به وجود می آید عنوان کرد: تمامی تیم ها به نسبت به بزرگی و کوچکی حاشیه هایی را به همراه دارند و تراکتورسازی نیز جزو همین تیم های لیگ برتری است، امام ما اجازه نخواهیم داد که این حواشی وارد تیم شود و از این پس کنترل بیشتری روی این موضوعات خواهیم داشت.

وی در پایان درباره مشکلات مالی در تراکتورسازی خاطرنشان کرد: ما هیچ مشکلی از لحاظ مالی در تیم نداریم و پرداخت هایمان نیز نسبت به باشگاه های دیگر بیشتر از همه بوده است و مشکل خاصی از این بابت در تیم وجود ندارد، اما برخی بازیکنان درخواست دریافتی بیشتری دارند که اگر باشگاه بتواند حتما به آنها پرداخت بیشتری خواهد داشت.


همچنین بخوانید
دیدگاه شما

تصویر امنیتی بالا را به صورت عددی وارد کنید
کد امنیتی صحیح نمی باشد.
دیدگاه شما بعد از تایید مدیریت نمایش داده خواهد شد.