دسته بندی: فوتبال ايران تاریخ: ۲۰:۵۳:۳۴ ۱۳۹۶/۰۲/۹
سایز متن:
+ -

بازیکن تیم فوتبال پیکان گفت:خود من در دو صحنه به جای آنکه به بازیکنان دیگر پاس بدهم به منشا پاس دادم. 

به گزارش کاپ، سیامک نعمتی پس از پایان بازی تیم های فوتبال پیکان و سایپا اظهار داشت: بازی خوبی بود. خداراشکر توانستیم از موقعیت هایی که داشتیم نهایت استفاده را برده و سه امتیاز بازی را کسب کنیم. 

وی درباره گلی که به ثمر رساند بیان داشت: توپ به دست منشا رسید. او هم پاس خوبی به من داد که خوشبختانه توانستم آن را تبدیل به گل کنم.

بازیکن تیم فوتبال پیکان خاطرنشان کرد: سایپا با توجه به موقعیتی که در  جدول داشت به کسب یک امتیاز در این بازی راضی بود اما شنیدم که سیاه جامگان و صبا هم بازی های خود را برده اند به همین دلیل بازی بعدی برای سایپایی ها و بقای آنها در لیگ اهمیت ویژه ای خواهد داشت. 

نعمتی درباره  اینکه منشا در دو یا سه صحنه می توانست پاس بدهد اما ترجیح داد که خودش شوت زنی کند تاکید کرد: این موضوع طبیعی است منشا از شانس خوبی برای آقای گل شدن برخوردار است اگر او آقای گل می شد به نفع همه تیم بود حتی خود من در دو صحنه به جای آنکه به بازیکنان دیگر پاس بدهم به منشا پاس دادم. 

وی تصریح  کرد: ما امروز برای کسب سه امتیاز و شانس کمی که برای به دست آوردن سهمیه آسیایی داشتیم پا به میدان گذاشتیم خوشبختانه سه امتیاز را گرفتیم اما سهمیه را نگرفتیم. 

 


همچنین بخوانید
دیدگاه شما

تصویر امنیتی بالا را به صورت عددی وارد کنید
کد امنیتی صحیح نمی باشد.
دیدگاه شما بعد از تایید مدیریت نمایش داده خواهد شد.