دسته بندی: فوتبال ايران تاریخ: ۰۱:۴۴:۱۴ ۱۳۹۳/۱۱/۲۹
سایز متن:
+ -

 نفت مسجدسلیمان و تراکتورسازی در شرایطی در ساعت 15:30 روز پنج شنبه 30 بهمن در ورزشگاه بهنام محمدی مقابل هم قرار می گیرند که بازی رفت با برتری(3-0) تراکتورسازی خاتمه یافت.

 

به گزارش کاپ، تراکتورسازی پس از عبور از روزهای پرماجرا  حالا با حضور تونی اولیویرا، در اندیشه بازگشت به جمع چهارتیم برتر لیگ است. برد تراکتور سازی و لغزش یکی از تیم های استقلال، سپاهان و فولاد می تواند رویای این هفته تراکتور را تحقق بخشد. نفت 19 امتیازی هم هرچند که در صورت برد تنها یک پله صعود می کند اما با توجه به رقابت فشرده انتهای لیگ، عدم نتیجه گیری در این دیدار ممکن است نفت را تا رده پانزدهم جدول تنزل بخشد.

 

 

نتایج دو تیم در 5 دیدار اخیر

نفت مسجدسلیمان(0-1) سایپا       فولاد(3-2) تراکتورسازی

پدیده(1-1) نفت مسجدسلیمان       تراکتورسازی(2-1) ذوب آهن

نفت مسجدسلیمان(0-0) پیکان     ملوان(0-0) تراکتورسازی

نفت مسجدسلیمان(1-0) صبا       تراکتورسازی(1-3) پدیده

گسترش(0-0) نفت مسجدسلیمان   صبا(2-3) تراکتورسازی

 

 

جایگاه دو تیم در هفته بیست و یکم فصل قبل

تراکتورسازی در هفته 21 فصل قبل با 9 برد، 9 تساوی و 3 باخت 35 امتیاز کسب کرده و ششم بود. نفت هم در لیگ حضور نداشت.

 

 

بازیکنان دو تیم در بازی رفت

تراکتورسازی

1-      حامد لک 2- محمد ایران پوریان 4- خالد شفیعی 5- احمد آل نعمه( از دقیقه 60- حبیب گردانی) 6- مهدی کیانی 7- سامان نریمان جهان( از دقیقه 78- محمد ابراهیمی) 10- ادر لوسیانو 15- دیتمار بیکاج 17- علا عبدالزهرا( از دقیقه 65- احمد امیرکامدار) 21- محسن دلیر 27- فرشاد احمد زاده

نفت مسجدسلیمان

1-      رضا محمدی 2- سید جلال عبدی 4- حامد محمودی 6- احسان عبدی( از دقیقه 68- رضا درویشی) 7- محمود تیغ نورد 8- حمید بوحمدان 11- میلاد جعفری 16 کیامرث چراغی 20- میلاد زنیدپور( از دقیقه 39- سعید سالار زاده) 23- میلاد شیخی سلیمانی 25- میلاد سلیمان فلاح( از دقیقه 75- فرزاد محمدی)

 

محرومان دو تیم

محمود تیغ نورد تنها بازیکنی است که به دلیل گرفتن سه اخطار نمی تواند در بازی با تراکتور تیم خود را همراهی کند. بازیکنان دو اخطاره نفت مسجدسلیمان عبارت اند از:حامد محمودی، رضا محمدی،میلاد سلیمان فلاح،حسین مالکی، روسلان ملزدینوف، حمزه حدادی، سعید سالارزاده، رضا درویشی، کیامرث چراغی. دو اخطاره های تراکتورسازی هم عبارت اند از: احمد آل نعمه، خالد شفیعی، عیسی اندوی، مهرداد بایرامی،آندرانیک تیموریان، سامان نریمان جهان، فرشاد احمدزاده، حامدلک، سعید آقایی، محمد ایرانپوریان، حبیب گردانی، شاهین ثاقبی و مهدی کیانی.

 

 

نگاهی به گذشته: تراکتورسازی(1-0) نفت مسجدسلیمان

 

تنها دیدار دو تیم در لیگ برتر به هفت شهریور امسال برمی گردد که در حضور 10400 تماشاگر تراکتور با دو گل محسن دلیر( 17 و 88) و تک گل سامان نریمان جهان(76) نفتی را شکست داد که از دقیقه 33 و با اخراج حامد محمودی ده نفره شده بود. دو تیم پس از آن یک بار هم در جام حذفی مقابل هم قرار گرفتند که تراکتورسازی در این مسابقه هم با نتیجه(2-0) رقیب خود را شکست داد.


همچنین بخوانید
دیدگاه شما

تصویر امنیتی بالا را به صورت عددی وارد کنید
کد امنیتی صحیح نمی باشد.
دیدگاه شما بعد از تایید مدیریت نمایش داده خواهد شد.