دسته بندی: فوتبال ايران تاریخ: ۱۵:۲۹:۲۷ ۱۳۹۶/۰۲/۹
سایز متن:
+ -

هوادار تراکتورسازی گفت:من 21 فروردین‌ماه راهی این مسافرت شدم و شب گذشته به شاهین‌شهر رسیدم و شب را در منزل یکی از بستگان استراحت کردم و حالا هم راهی استادیوم می‌شوم.

به گزارش کاپ،شهریار عباس زاده هوادار تیم تراکتورسازی که از روز 21 فروردین‌ماه از شهرستان خدا آفرین آذربایجان شرقی در اقدامی نمادین با پای پیاده برای تماشای دیدار با سپاهان راهی اصفهان شده است، در گفت‌وگو با خبرنگار باشگاه اظهار داشت: من همیشه عاشق تراکتور بودم و با توجه به مسافتی که طی کردم در حال حاضر شرایط جسمانی خوبی ندارم و نمی‌دانم باید چه بگویم.

وی افزود: من دوست داشتم بازیکن تراکتور شوم ولی وقتی دیدم نمی‌توانم بازیکن شوم تصمیم گرفتم به‌عنوان عاشق و هوادار تراکتور در همه دیدارهای این تیم حاضر باشم و حتی یک دیدار این تیم را هم از دست ندهم.

این هوادار متعصب تراکتورسازی خاطرنشان کرد: یک روز در برنامه 90 دیدم که گفته شد هوادار تیم تیم چلسی 400 کیلومتر با پای پیاده برای تماشای دیدار تیمش رفته است تصمیم گرفتم در بازی با استقلال با پای پیاده به تهران بروم.

شهریار عباس زاده گفت: من 21 فروردین‌ماه راهی این مسافرت شدم و شب گذشته به شاهین‌شهر رسیدم و شب را در منزل یکی از بستگان استراحت کردم و حالا هم راهی استادیوم می‌شوم. خدا شاهد است که در طی این مسیر هیچ‌وقت سوار خودرویی نشدم و شاهدان زیادی دارم که پیاده آمدنم را در مسیر دیده‌اند.

وی ادامه داد: من از مردم آذربایجان تقاضا می‌کنم در تمامی دیدارهای این تیم به ورزشگاه بروند و شعار یاشاسین آذربایجان را بگویند.

 


همچنین بخوانید
۳ دیدگاه
دیدگاه شما

تصویر امنیتی بالا را به صورت عددی وارد کنید
کد امنیتی صحیح نمی باشد.
دیدگاه شما بعد از تایید مدیریت نمایش داده خواهد شد.