دسته بندی: فوتبال ايران تاریخ: ۱۹:۵۰:۲۷ ۱۳۹۵/۱۰/۲۲
سایز متن:
+ -

تیم های پدیده و سپاهان در چهارچوب هفته شانزدهم رقابت های لیگ برتر به مصاف هم می روند.

به گزارش کاپ، تیم های پدیده مشهد و سپاهان اصفهان در هفته شانزدهم رقابت های لیگ برتر روز جمعه از ساعت 14 به مصاف هم می رویم این بازی در ورزشگاه ثامن مشهد به انجام می رسد.

* سپاهان اصفهان با کسب 22 امتیاز در رده هشتم جدول رده بندی قرار دارند. شاگردان عبدالله ویسی در صورت شکست تیم پدیده می تواند صعودی چند پله ای در  جدول رده بندی داشته باشند. اما اگر در این بازی امتیاز از دست بدهند ممکن است یک رده در  جدول سقوط  کنند.

* تیم پدیده مشهد هم اکنون با 16 امتیاز در رده دوازدهم قرار دارد. تیم رضا مهاجری اگر بتواند سپاهان را شکست دهد به رده دهم هم می تواند صعود کند اما اگر آنها از این بازی امتیاز نگیرند ممکن است تا رده چهاردهم پایین بیایند.

* دیدار رفت این دو تیم با نتیجه یک برصفر به سود پدیده خاتمه پیدا کرد. محمدحسین مرادمند زننده تنها گل بازی بود و همچنین شهاب گردان موفق شد پنالتی مهرداد محمدی را بگیرد.

* شجاع خلیل زاده از سپاهان تنها بازیکن محبوب این بازی است که نمی تواند به میدان برودو تیمش را همراهی کند.

* دیوید ویکروم تاکنون تنها ورودی تیم پدیده بوده و محمدرضا خرسندنیا تنها بازیکن خروجی تیم رضا مهاجری تا به اینجا نام گرفته است.

* مسعود حسن زاده و جلال عبدی دو بازیکنی هستند که در فصل نقل و انتقالات به سپاهان پیوستند و سعید قائدی فر ، پترو هندریکه و  عماد میرجوان سه بازیکن جدا شده طلایی پوشان اصفهانی هستند. 

* پدیده در مصاف با دو تیم اصفهان در دور نخست به 4 امتیاز دست پیدا کرد و شکست نخورد در حالی که سپاهان مقابل دو نماینده مشهد به یک پیروزی و یک باخت دست پیدا کرد.

* سپاهان اصفهان در سه هفته اخیر در لیگ برتر شکست نخورده است اما پدیده در 4 هفته گذشته نتوانسته بردی را به دست بیاورد. 

* محمدحسین مرادمند ، شهاب گردان دو بازیکنی هستند که سابقه پوشیدن پیراهن سپاهان را دارند. در سوی مقابل هیچ بازیکنی وجود ندارد که سابقه بازی در پدیده را داشته باشند.

* این دو تیم تاکنون 5 بار در تاریخ لیگ برتر به مصاف هم رفتند که حاصل آن دو پیروزی برای هرکدام و یک تساوی بوده است. سپاهان در سه جدال اخیر نتوانسته پدیده را شکست دهد.

 

 


همچنین بخوانید
دیدگاه شما

تصویر امنیتی بالا را به صورت عددی وارد کنید
کد امنیتی صحیح نمی باشد.
دیدگاه شما بعد از تایید مدیریت نمایش داده خواهد شد.