دسته بندی: فوتبال ايران تاریخ: ۱۵:۲۲:۱۴ ۱۳۹۴/۰۴/۲۳
سایز متن:
+ -

هافبک فصل گذشته تراکتورسازی رسما به سیاه جامگان پیوست.

به گزارش کاپ،احمد کامدار با امضا قراردادی رسما به عضویت سیاه جامگان درآمد.

وی در گسترش فولاد و تراکتورسازی شاگرد رسول خطیبی بود.


همچنین بخوانید
۱۲ دیدگاه
 • وکیلی از ملکان پاسخ

  آقای تراختور اف سی آیا بازیکنای ایرانی رو با باشگاههای دنیا مقایسه می کنی؟ والا بخدا دور از انصافه داداش من اینهمه که به بازیکنای دیگه بها میدن آیا ارزش بازیکنای خودمان را نگه میدارن؟ مطمئن باش بازیکنای ما سر تر از همه اوناست سالهای قبل باقری، دایی، خطیبی ها، استاد اسدی ها و امثال اینها از آذربایجان مگه نرفتند باشگاههای دیگه؟ مگه اونجا هر کدامشان ستاره نبودند؟ از کجا رفتند؟ از همین تراختور و ماشین سازی رفته بودند. امسال کدوم بازیکنو از آذربایجان آوردند تا به تیمای دیگه معرفی کنند مگر اینکه ریشه بازیکنای خودمان را من و امثال شما که فقط اسم حرفه ای را شنیدیم خشک می کنیم؟ شما باشگاههای ایرانو با بایرن و منچستر مقایسه می کنی وای بر شما.

 • علی پاسخ

  استاد و شاگرد تبانی با گسترش فولاد،بنفع استقلال که عملا بنفع سپاهان شد،در کنار هم و علیه تونی! یاشاسین سردسته تبانی گران، خطیبی!!!!!

 • تراکتور اف سی پاسخ

  دوستانی که دارند نظر میدن نمی دونم فوتبال نگاه میکنند یا نه بهترین باشگاههای دنیا بازیکن بومی ندارند ایا نتیجه نمی گیرند اگه هدفتون فهرمانی ونتیجه گرفتن تراکتور تا اخر فصل منتظر بمونید بعد اگه تیم نتیجه نگرفت اونوقت علیه مدیر عامل و سرمربی نظر بدید نه اینکه هدفتون بودن بازیکنان بومی تو تیم اونوقت انتظار نتیجه گرفتن مسولان تیم نداشته باشید شاید یه بازیکن بومی خیلی خوب باشه ولی شاید با سیستم یه مربی هماهنگ نباشه بهترین بازیکن بایرن شواین اشتایگرکه هم بومی وهم تاثیر گذار الان اومده منچستر یونایتد ایا این دلیل میشه هواداران بایرن مسولان تیمشون سرزنش کنن توی فوتبال حرفه ای بونی بودن بازیکن اصلا جایی نداره

 • هاشم ازتبریز پاسخ

  اولوم اولسونسوراختورمافیایکی اذربایجان اوشاخلارین تبریزدن قاچخ سالدی

 • sina پاسخ

  خوشم میاد که کاپ کنار هر نظر یه شکل میزاره که مشخص کنه این نظر از یه آی پی متفاوت هست حال میتوان فهمید که تیتی و میلاد و تراختورچی و سید یوسف و همه این نظرات پایین مال یک نفر که اونم طرفدار اس و پس هست که اینجور داره از تونی و عباسی بد میگه

 • AzzzzzzzArrrr پاسخ

  کار خوبی کردی کامدار جان تو هم همه تلاشتو کردی تو تراکتور بمونی ولی اینا تصمیمشونو گرفتن برای خشکاندن ریشه این تیم و ما هم داریم تماشا می کنیم. .متاسفانه تونی هم با عباسی تو یه تیمه و فراری دادنه بومی ها و خشکاندن تعصب و غیرت و عشق به تیم را با هم به ثمر رساندن چرا که هیچ وقت تونی نیومد به طور یقین بگه فلان بازیکنه بومی رو میخوام و از بین رفتن تعصب به تیم و پایین اوردنه شخصیته این بازیکنا برایمان گران تمام خواهد شد نه برای کس دیگری.

 • تی تی پاسخ

  خداحافظ باغیرت. امیدوارم بزودی با اخراج تونی و عباسی به تیم خودت برگردی. یاشاسین تراختور.

 • میلاد پاسخ

  تونی ... پول گرفته و سکوت کرده و عباسی هم داره تیشه به ریشه تیم می زنه. نقش تونی در تیم چیه؟ مترسک؟

 • تراختورچی پاسخ

  تونی و عباسی=نابودی تراختور.

 • فرزاد پاسخ

  عباسی حیا کن تراختور و رها کن. عباسی فارس در حال فراری دادن بازیکنان بومی و نابود کردن تراختور کبیر آذربایجان.

 • سیدیوسف پاسخ

  عباسی خدا لعنتت کنه که هرچی بومی بود رو با انگ بی غیرت بودن بیرون کردی....

 • هوادار پاسخ

  از همه هافبکهای تراختور سر بودش....ما تبریزیها غریبه برست هستیم...این که خیانت نکرده بود پس چی شد؟؟؟

دیدگاه شما

تصویر امنیتی بالا را به صورت عددی وارد کنید
کد امنیتی صحیح نمی باشد.
دیدگاه شما بعد از تایید مدیریت نمایش داده خواهد شد.