دسته بندی: فوتبال ايران تاریخ: ۱۸:۴۵:۱۰ ۱۳۹۵/۱۰/۱۹
سایز متن:
+ -

هافبک عراقی تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز گفت: من امیرخان را دوست دارم و می خواهم به تراکتور کمک کنم اما ایشان هم از من حمایت کند.

جاسم کرار در گفت وگو با کاپ،درباره آخرین وضعیت خود اظهار داشت: 

من این چند روز در کشورم عراق و در شهر خودم نجف بودم . بعد از بازی با ذوب آهن به امیرخان گفتم مشکل خانوادگی دارم و باید به نجف برگردم. گفتم نمی دانم دوشنبه برمی گردم یا سه شنبه. زمان مشخصی را نگفتم. امیرخان هم گفت انشاالله مشکل تو حل شود اما طی این چند روز برخی رسانه ها در ایران حرف هایی زده اند که درست نیست. من امیرخان را خیلی دوست دارم. آمدم تراکتورسازی تا کمک کنم اما از دست برخی خبرنگاران ناراحتم زیرا حرف هایی را زده اند که درست نیست.

وی افزود: 

متاسفانه خبرنگاران در ایران چیزهایی را می نویسند که من را خسته کرده است. خیلی خسته ام. عده ای می خواهند من را خراب کنند. هر روز می نویسند کرار بازیکن بداخلاقی است اما نمی دانند بازیکن حریف در بازی با ذوب آهن چه چیزهایی به من گفت. او به من گفت عرب ... آیا نباید ناراحت شوم. به خدا شرمنده ام که این حرف را می زنم اما دلیل عصبانیت من این بود که به عرب توهین کرد. شما ایرانی هستید و به نجف می آیید و زیارت می کنید آیا اگر در کشور ما کسی به شما توهین کند ناراحت نمی شوید؟ امام علی (ع) که همه ما شیعیان ایران و عراق به ایشان ارادت و اعتقاد داریم عرب است. امام حسین(ع) عرب است. اگر آن بازیکن به پدر و مادر و همسر من فحاشی می کرد اینقدر عصبانی نمی شدم اما جاسم کرار اعتقاد دارد و افتخار می کند که عرب است و خادم اهل بیت (س).

هافبک تراکتورسازی تبریز در ادامه خاطرنشان کرد: 

شما اگر آن روز آن توهین ها را می شنیدید مثل من ناراحت و عصبانی می شدید. به داور گفتم دروازه بان آنها به من توهین می کند. این حرفها به فوتبال ربطی ندارد. داور گفت: من نشنیده ام. او هم می خواست من را خراب کند چون وقتی رفتم روی نیمکت بنشینم به من کارت قرمز نشان داد. همان روز به باشگاه گفتم که خسته شده ام و نمی توانم ادامه دهم چون می بینم که حقم را می خورند.

کرار درباره ناراحتی قلعه نویی از خودش بیان داشت: 

من امیرخان را دوست دارم. تراکتورسازی را هم دوست دارم. امیرخان هم از من حمایت کند. به آقای آجورلو هم گفتم اگر پول ندارند رضایتنامه من را بدهند. قول می دهم در هیچ تیم ایرانی ای بازی نکنم. می روم عراق و در کشور خودم بازی می کنم. آنها می گویند امسال می خواهیم قهرمان شویم و تو باید  خوب بازی کنی و به ما کمک کنی. خب من هم می گویم شما هم حق و حقوق من را همانطور که قول داده اید پرداخت کنید. من هم زن و بچه دارم. زن و بچه من چه چیزی بخورند وقتی پولم را نگرفته ام. به خدا من مشکل دارم. دوست دارم در تراکتورسازی بمانم اما حقوقم را هم می خواهم.

وی در ادامه عنوان کرد:

باشگاه به من قول داده بود که حقوقم را بدهد . الان سه ماه است که حقوق نگرفتم. به همه پول دادند ولی نمی دانم چرا حقوق من را نمی دهند.

 

کرار در پایان درباره این موضوع که مسوولان تراکتورسازی وی را به کمیته انضباطی باشگاه احضار کرده اند گفت: 

برای چه باید احضار شوم؟ مگر حرف بدی زده ام. احتمالا فردا حضوری با آنها صحبت می کنم. این چند روز هم مشکل داشتم و به خود امیرخان هم گفته بودم که زمان برگشتم مشخص نیست.


همچنین بخوانید
۱۵ دیدگاه
 • سردار پاسخ

  یک میوه خراب همه میوها رو خراب میکنه

 • حبیب پاسخ

  من کاری به جاسم کرار ندارم. اما نژادپرستی و توهینهای قومیتی تو مملکت ما هست. و در آخر هم دودش به چشم خودمان خواهد رفت. رسانه ها هم بجای پرداختن به آن تلاش میکنند صورت مسئله را پاک کنند. از اون گذشته این همه مدت چرا کسی ننوشته پول این آقا را چرا نمیدید. چرا هر بازیکن خارجی میاد ایران باید از طریق فیفا پولشو بگیره؟

 • اردبیل پاسخ

  کرار استعداد داره ولی به اعصابش مسلط نیست و حرفه ای عمل نمیکنه. در هر حال اگر رفیعی رفتنی باشه کرار باید حفظ بشه مگر اینکه بازیکن خوب خارجی بگیریم یا کرار و با یه بازیکن دیگه مثلا شاجاعیان معاوضه کنیم. یاشاسین تراختور

 • عشقیم تراختور پاسخ

  اگر سروش جدا شد کرار نگه داارند ولی ما کرار اماده و حرفه ای و میخواهیم نه کرار نیم فصل اول. 20درصد هم براش جریمه تعلیقی در نظر بگیرن اگر نیم فصل دوم خوب بود جریمه اش رو ببخشند. در غیر اینصورت میتونیم با شجاعیان معاوضه اش کنیم.

 • هاشم از تهران پاسخ

  فکر میکنم برخى هواداران گل و متعصب تراختور کبیر دیگه متوجه شدند که با چه شخصیت غیرقابل اعتمادى طرف هستند، تمام کامنتهاى بنده اینجا آرشیو هست، ابتداى فصل و اواسط فصل بارها نوشتم که کرار نجف خواهد رفت و دیر خواهد اومد، پول را بهانه خواهد کرد، توهین خبرنگار و بازیکن و.. را بهانه خواهد کرد، چرا ما از تاریخ درس نمیگیریم؟! این شخص در این چند سال یک بازى تکرارى را داره با همه تیمها اجرا میکنه و بدون تمرین کافى و زحمت داره هر سال از این مملکت درآمد میلیاردى میگیره و آخرش هم میگه زن و بچه ام گرسنه هستند، آخرش هم از احساسات پاک تشیع استفاده میکنه و میخواد مارا رودر روى هم وطن هایمان بذاره، برو عمو کلیپ اون راننده عراقى که به دخترها و زنان ایرانى توهین میکنه را همه دیدند، اهانت همه جا هست بهانه دیگه اى پیدا کن

 • حسن پاسخ

  این بازیکن به درد تراکتور نمیخوره. همین الان باید عذرش رو بخوان یه جایگزین مناسب بیارن

 • تیراختور پاسخ

  یاشاسین امیر پاشا، یاشاسین کرار پاشا،یاشاسین تیراختور

 • پاشا تبریزلی پاسخ

  تکلیف رفیعی روشن بشه دیگه تکلیف کرار هم روشن میشه. رفیعی بمونه نیازی بهش نیست جریمه بشه و در لیست فروش قرار بگیره ولی اگر رفیعی جدا شد، کرار اگر مثل نیم فصل اول باشه به درد نمیخوره یا بدنش به گسترش فولاد و شجاعیان و نقی زاده رو بگیریم یا بفروشنش و یه بازیکن خارجی خوب اگر پیدا کردیم که این موقع فصل سخته پیدا کردنش، بگیریم.

 • mm پاسخ

  کرار بازیکن جالبی هست نیم فصل تو یک تیم بازی میکنه نیم فصل بعدی میگه بامن رفتار خوبی نمیشه سال بعد دوباره همین کار تکرار میکنه

 • تراختور پاسخ

  خواهش میکنم بندازین بیرون اینو

 • سعید پاسخ

  اولا اون بازیکن هر چی گفته به خودش و خانواده اش گفته. ولی کرار اصلا حرفه ای نیست وقتی بازیکن پول حرفه ای میگیره دیگه نباید به این چیزها توجهی کنه نمیشه که تو هر بازی هر کی فحش داد بازیکن عکس العمل نشان بده و اخراج بشه اگر با اخراج ایشون ما حذف میشدیم الان پاسخگو بود؟

 • تراختــور پاسخ

  میگفتند این اول فصل 40درصد قراردادشو گرفته ولی بجز یکی دوتا بازی اول فصل یه بازی درست برای تیم انجام نداده. اینجوری به چه دردی میخوره حتی مسی و رونالدو باشه وقتی تو زمین تو کار تیم میزاره چه فایده ای داره؟

 • ابی پاسخ

  این مصاحبه دروغ و کذبه خود کرار ماه پیش گفت مطالباتم تا الان پرداخت شده هوادارا رو چی فرض کردین

 • تراختوری پاسخ

  بازیکن حرفه ای پول میلیاردی میگیره که تو زمین یه بازیکنی بهش فحش بده و اونم اخراج بشه تا زحمات تیم در یه لحظه به باد بره؟ اون بازیکن هرچی گفته به خودش گفته تو هم بیجا کردی اخراج شدی

 • تراختور عاشقی پاسخ

  بابا تو هم خسته مون کردی دوزار فوتبال بازی نمیکنی اه، نیم فصل اول چه غلطی کردی پول هم میخوای باشگاه اینو 20-30درصد جریمه کنه بندازه بیرون یا در لیست فروش قرار بده. این دیگه حوصله فوتبال بازی کردن نداره. ما بازیکن در خدمت تیم میخواهیم

دیدگاه شما

تصویر امنیتی بالا را به صورت عددی وارد کنید
کد امنیتی صحیح نمی باشد.
دیدگاه شما بعد از تایید مدیریت نمایش داده خواهد شد.