دسته بندی: فوتبال ايران تاریخ: ۱۲:۲۳:۴۹ ۱۳۹۵/۰۳/۲۳
سایز متن:
+ -

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس به جدایی 2 ستاره سال گذشته تیمش واکنش نشان داد.

به گزارش کاپ، برانکو ایوانکوویچ، سرمربی پرسپولیس در نشست خبری امروز خود درباره طارمی اعلام کرد: «طارمی آقای گل فصل بود که دوست داشتیم قراردادش تمدید شود. اما متاسفانه ایشان خواست که خارج از ایران فوتبالش را ادامه دهد و شنیدم که با یک باشگاه اسپانیایی قرارداد امضا کرده است. اینجا کاری از دست ما بر نمی آید و فقط برایش آرزوی پیشرفت و موفقیت داریم.»


همچنین بخوانید
۱۴ دیدگاه
 • نخبه یاغی پاسخ

  دروغ میگه هیچ پیشنهادی نداره تو تیم از قطر وکویت پیشنهاد دادن که الانم پشیمونن،اگه خارجیا پیشنهاد داده باشن رسمی اعلام میکردن ،بالاخره اونا خارجین مث ما اماتور نیستن حرفه یی عمل میکنن،روز اخر نقل انتقالات برمیگرده پیزوری ببینید کی گفتم

 • سامان پاسخ

  استقلالیا هنوزم یادآوری طارمی اذیتتون میکنه! فعلا با اون دوتا که تو دربی بهتون زد سرگرم باشین! بعدم یادتون نره علیپور که بهتون گل زده تو تیم هست! تیم ما همونطور که از طارمی ستاره ساخت از بقیه هم میسازه!

 • پرسپولیس، همه هستی من پاسخ

  کیسه کشها ذوق نکنید. ما این فصل اگه طارمی رو نداشتیم قهرمان می شدیم. این بازیکن 1 موقعیت را گل می کنه، 10 موقعیت را خراب. پنالتی میگیره، اما خودش پنالتی را گل نمی کنه. برای تیم حاشیه درست می کنه و خودش را بزرگتر تیم میدونه. پنالتی بهش ندن قهر می کنه. دم به ساعت آماده است که محروم بشه تا بره بوشهر با بچه محلها خوش بگذرونه. سر تمرینات دیر حاضر میشه و دائماً در حال مصاحبه با این روزنامه و اون سایته. همیشه داره خودش را با دایی و پیوس مقایسه می کنه، در حالی که بند کفش اونها هم نمیشه. به جای تقسیم شادی گلش با هواداران، شادی گلش را به مدافعان حرم تقدیم می کنه. خیلی زود خودش رو گم می کنه و میخواد یک شبه ره صدساله بره. در کل به عنوان یک پرسپولیسی با همه این ضعف ها و ایراداتی که داره به خاطر گلهایی که زدی و کمکی که به تیم کردی ازت ممنونیم. ولی فقط بدون که اگر الان بری دینت را به پرسپولیس ادا نکردی. این هوادار خیلی پای تو نشست ولی تو زود فیلت یاد هندوستان کرد و هوایی شدی. مطمئنم که در فوتبال اروپا موفق نخواهی بود و سال دیگه همین موقع دست از پا درازتر بر می گردی و التماس پرسپولیس می کنی که من را دوباره به تیم راه بدید. اما دیگه از این خبرها نیست. اگه رفتی برای همیشه برو. وضعیت امروز ممد نوری را جلوی چشمت می بینی و درس نمی گیری. همین خودش نشون می ده که چه قدر خام و بچه ای. اگر پیشنهاد از یک تیم درجه یک اروپایی داشتی ناراحت نمی شدیم. ولی کیه که ندونه تو هم مثل حاج صفی میری یکسال در حلبی آباد و سال دیگه با شرمندگی بر می گردی همینجا. متأسفم که جوانان خامی مثل تو اختیار خودشون رو به دست یک مشت دلال سودجو میدن تا اونها براشون تصمیم بگیرند. آخه تو فکر کردی کی هستی که مدیر برنامه داری؟ تو اصلاً برنامه ات چیه که بخواد مدیر داشته باشه. مرد باش و خودت عاقلانه و منطقی تصمیم بگیر. مدیر برنامه کیلویی چند؟

  میلاد پاسخ

  دمت اتیش عین واقعیت و گفتی

 • علی پاسخ

  چه بیخودی دارن بزرگش میکنن،اگر بازیکن بزرگی بود که تیمها خودشون پیشنهاد میدادن نه اینکه خودش دنبال تیم بگرده

 • علی رضا ترکان پاسخ

  طارمی از لنگ رانده از تیمهای دیگر مانده اینهم سرنوشت لنگی شدن . تا دیروز طارمی مسی و رونالدو بود اما حالا از طرف هواداراشون گل نزن خطاب میشه این لنگیا همه چیزشون به هم میاد . راستی یه تیم از لیگ افغانستان بهش پیشنهاد داده .

  پرسپولیس کبیر، مکتب شاهین، اخلاق، تحصیل، ورزش پاسخ

  اونش دیگه به تو ربطی نداره کیسه کش. تیمی که فورواردهایی مثل دایی و پیوس و باوی و محمدخانی و ایرانپاک و بهزادی و آلن ویتل داشته، طارمی براش هیچی نیست. پرسپولیس این قدر ستاره و اسطوره به خودش دیده که هوادارانش از رفتن طارمی غصه نخورند. شما کیسه کشها هم اسطوره تون الفرناز المجیدیه که مهمترین گل ملیش را در بازی دوستانه با اتریش زده. جداً تفاوت این دو تیم در چه حده !

  لنگ مکتب شیث و محرمی پاسخ

  خخخ پیوس و دایی روی هم نصف برهانی یا عنایتی گل نزدن. لنگی کیسه کش اگر تیم بودین به بنگلادش نمیباختین

  علی رضا ترکان پاسخ

  عزیزم رکورد گلزنی تو ایران دست ما اس اسی ها هستش همه این بازیکنایی که نام بردی اندازه برهانی و عنایتی گل نزدن

 • بهرام پاسخ

  با رفتن طارمی ازقدرت خط حمله پرسپولیس کاسته میشه ..... بهترین گزینه جایگزین آرش افشین است .

 • اس اس آبروی ایران پاسخ

  پارسال فقط به طارمی تکیه داشتید حالا لمگ چیکارمس کنه

 • میلاد پاسخ

  بهتون قول میدم با رفتن طارمی پرسپولیس قهرمان میشه درسته موقعیت خوب درست میکنه ولی خیلی راحت هدر میده از8تا 1 قول خیلی ناامیدکنندس

 • پیمان نامدار پاسخ

  وای بدبخت شدیم بدون طارمی سهمیه گرفتن هم سخته

دیدگاه شما

تصویر امنیتی بالا را به صورت عددی وارد کنید
کد امنیتی صحیح نمی باشد.
دیدگاه شما بعد از تایید مدیریت نمایش داده خواهد شد.