دسته بندی: فوتبال ايران تاریخ: ۰۹:۰۸:۱۸ ۱۳۹۵/۰۳/۳۰
سایز متن:
+ -

سرپرست تیم صنعت نفت گفت: حضور بازیکنانی مانند عمران زاده می تواند سطح تجربی تیم ما را در لیگ برتر بالا ببرد.

غلامحسین امین فر در گفت و گو با کاپ درباره پیوستن مدافع فصل گذشته استقلال تهران به صنعت نفت اظهار داشت: این بازیکن به واسطه خواست کادر فنی جذب شد. نادر دست نشان از این بازیکن شناخت کامل داشت و پس از صحبت هایی که با عمران زاده انجام شد شب گذشته قرارداد این بازیکن به مدت یک سال با ما بسته شد. 

وی در این باره که عمران زاده از چه زمانی در تمرینات صنعت نفت شرکت می کند بیان داشت: او شب گذشته هم به محل برگزاری تمرین تیم آمد و از نزدیک نظاره گر انجام کار بازیکنان بود. اما قرار است در اردوی صنعت نفت در شمال کشور تیم را همراهی کند. عمران زاده روز سه شنبه که کاروان تیم ما به تهران می آید همراه تیم به سوادکوه خواهد آمد تا در اردوی صنعت نفت تمرینات خود را شروع کند. 

سرپرست صنعت نفت درباره دیگر برنامه های این تیم خاطرنشان کرد: قرار است اردوی پنج روزه ای را در منطقه سوادکوه در استان مازندران برگزار کنیم و سپس به مدت پنج روز به رامسر برویم. در این مدت فقط بدنسازی خواهیم کرد و فعلا بازی تدارکاتی در دستور کارمان نیست. پس از آن برنامه بازی تدارکاتی مان آغاز خواهد شد.

امین فر در پایان در این باره که باز هم بازیکنانی به این تیم جذب خواهد شد یا نه گفت: احتمال دارد ظرف دو، سه روز آینده با بازیکنانی که در حال مذاکره هستیم قرارداد ببندیم. قطعا بازیکنان مدنظر کادر فنی در صورت پذیرفتن شرایط باشگاه جذب تیم ما خواهند شد. البته سیاست کاری ما به این شکل است که تا پیش از عقد قرارداد اسامی بازیکنان مان را اعلام نمی کنیم.


همچنین بخوانید
دیدگاه شما

تصویر امنیتی بالا را به صورت عددی وارد کنید
کد امنیتی صحیح نمی باشد.
دیدگاه شما بعد از تایید مدیریت نمایش داده خواهد شد.