دسته بندی: فوتبال ايران تاریخ: ۱۶:۳۲:۳۵ ۱۳۹۵/۰۴/۲
سایز متن:
+ -

عضو هیات مدیره باشگاه پرسپولیس گفت: با توجه به اینکه بهرام افشارزاده علاقمند بود در استقلال بماند، مجبور شدند تا من را به وزارت ببرند.

به گزارش کاپ،حمید رضا گرشاسبی درباره اینکه ظاهرا موافق  انتقال نفت به انزلی است اظهار داشت:من هرگزموافق این مسئله نبودم. امیدوارم افرادی که این حرف‌ها را زدند اگر در ماه مبارک رمضان روزه می‌گیرند به واسطه این حرف روزه‌شان باطل نشده باشد.

وی ادامه داد:من گفتم این اقدام خیانت به ورزش تهران و ایران است که نفت از بین برود. قانون در این رابطه وجود دارد.ما هم نامه زدیم که این انتقال صحیح نیست و فدراسیون هم محکم به این مسئله ورود کرده است.ما حدود یک میلیارد و 800 میلیون تومان بودجه داشتیم که حدود 250 میلیارد کار کردیم.

مدیرکل حوزه وزارتی ورزات ورزش و جوانان درباره حضورش در این سمت و اینکه آیا موضوع به پرسپولیس کمک نمی کند گفت: این مسئله ربطی به پرسپولیس پیدا نمی‌کند.استقلال و پرسپولیس برای وزارت ورزش هستند و هر دوی آنها اهمیت دارند. با توجه به اینکه بهرام افشارزاده علاقمند بود در استقلال بماند، مجبور شدند تا من را به وزارت ببرند.

گرشاسبی درباره درگیری لفظی کارلوس کی‌روش و برانکو اظهار داشت:بهتر است طاهری در این موارد توضیح بدهد.هر چند در کل به نظرم کار اشتباهی بود.


همچنین بخوانید
۲ دیدگاه
  • سوراخ اسیا کیه پــنـــگوئن کیسه کش 4تاییه پاسخ

    گرشاسب کیسه کش

  • رضا پاسخ

    هم شما زیپ اون دهان بکیش سنگینتره جیره خور.....تنها آفتاپ پرست داخل باشگاه همین خائن که داره واسه کیسه همه کارمیکنه ازشکلش معلومه چی آدمی نیازی به گفتن نیست

دیدگاه شما

تصویر امنیتی بالا را به صورت عددی وارد کنید
کد امنیتی صحیح نمی باشد.
دیدگاه شما بعد از تایید مدیریت نمایش داده خواهد شد.