دسته بندی: فوتبال ايران تاریخ: ۱۲:۳۶:۱۷ ۱۳۹۵/۰۴/۱۱
سایز متن:
+ -

تیم فوتبال پدیده مشهد به زودی تیم ب را تشکیل می دهد.

به گزارش کاپ و به نقل از سایت رسمی پدیده، مصطفی صداقت اظهار کرد: با هدف پشتوانه‌سازی برای تیم فوتبال پدیده، تیم ب این باشگاه نیز تشکیل شد.

وی افزود: با توجه به اینکه ، طبق قوانین فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ، هر تیم لیگ برتری باید تیمی متشکل از اکثریت بازیکنان بومی خود در قالب تیم ب داشته‌باشد، تصمیم بر این شد که در همین فصل نیز چنین تیمی را تشکیل دهیم.

صداقت افزود: طبق برنامه‌ریزی‌های به عمل‌آمده، سعید خانی، کاپیتان سابق ابومسلم نیز به عنوان سرمربی این تیم انتخاب شد. همچنین سلیمانی، سرپرست این تیم خواهدبود.

وی همچنین در خصوص نحوه بازیکن گیری این تیم اظهار داشت: ما کار را از چند ماه قبل آغاز کردیم و در این بین توسط مربیان باشگاه برخی از بازیکنان تیم های مختلف استان زیر نظر گرفته شدند و البته تست‌هایی نیز گرفته‌شد، که در نهایت از بین ۲۰۰ بازیکن، ۲۰ بازیکن انتخاب شدند تا طبق نظر کادر فنی آن ، تیم پدیده ب تشکیل شود.

وی افزود: طبق توافقات صورت‌گرفته، این تیم در سوپرلیگ استان خراسان رضوی به میدان خواهدرفت و تلاش می کنیم تا در برای آینده پشتوانه سازی خوبی را بتوانیم از طریق این تیم و پرورش بازیکنان مستعد ، جهت حضور در تیم اصلی پدیده که در لیگ برتر فوتبال کشور حضور دارد انجام دهیم.

مدیر تیم های پایه پدیده خراسان اظهار کرد: بخش اعظمی از کار های ثبت این باشگاه و اخذ مجوزات لازم این باشگاه انجام گرفته است و انشالله مشکلی در این زمینه وجود نخواهد داشت.


همچنین بخوانید
دیدگاه شما

تصویر امنیتی بالا را به صورت عددی وارد کنید
کد امنیتی صحیح نمی باشد.
دیدگاه شما بعد از تایید مدیریت نمایش داده خواهد شد.