دسته بندی: فوتبال ايران تاریخ: ۱۹:۴۶:۴۱ ۱۳۹۵/۰۴/۱۹
سایز متن:
+ -

 عضو هیات رییسه فدراسیون فوتبال گفت: درآمدهای فدراسیون با هزینه ها همخوانی ندارد!

امیر عابدینی در گفت وگو با خبرنگار کاپ، اظهار داشت: امروز روز پرکاری را سپری کردیم. ابتدا جلسه هم اندیشی در فدراسیون فوتبال پیرامون مسایل حق پخش ، تبلیغات محیطی، مسایل مالی و همچنین موضوعات تیم ملی فوتبال بررسی شد.

وی افزود: در این نشست آقای تاج ، آقای ساکت و دکتر اسدی حضور داشتند بحث و تبادل نظر شد. بعد از آن نیز در سازمان لیگ ابتدا جلسه ای با آقای کاظمی و شهبازی برگزار کردیم. پیرامون قراردادها و سپس جلسه ای نیز با اسپانسر همراه اول داشتیم که در مراسم قرعه کشی شانزدهمین دوره لیگ فوتبال نیز از این اسپانسر کمک گرفتیم. 

عابدینی درباره سرپرستی و رییس سازمان لیگ نیز خاطرنشان کرد: در چند روز آینده این موضوع نهایی می شود و سرپرست سازمان لیگ انتخاب خواهد شد. 

وی درباره جلسه صبح فدراسیون فوتبال توضیح داد: این نشست یک نشست هم اندیشی بود و درباره چگونگی درآمدزایی برای فوتبال و شرایط قراردادهای سال گذشته و همچنین قراردادهای امسال صحبت کردیم و ضمنا برای دستگاه های نظارتی توضیح داده شد و آنها نیز نظرات خود را اعلام کردند. آنچه که آقای تاج مطرح کرد این بود که ما بتوانیم از نقطه نظرات همه دوستان استفاده کنیم و بهترین روش های اجرایی را به دست آوریم. 

عابدینی افزود: در نشست امروز پیرامون درآمدزایی برای تیم ملی، باشگاه ها و سازمان لیگ و همچنین افزایش حقوق داورها صحبت کردیم متاسفانه درآمدزایی ما پاسخگوی هزینه های زیاد نیست وباید راهکارهایی را پیدا کنیم.

وی در ادامه پیرامون جلسه دیگر خود در سازمان لیگ بیان داشت: با آقای کاظمی و آقای شهبازی درباره آیین نامه صحبت کردیم و همچنین قرارداد میان ایران نوین بررسی شد و همچنین یک جلسه نیز با آقای شیرازی داشتم و درباره نامه سه باشگاه استقلال ، پرسپولیس و تراکتورسازی که خواستار قرارداد با سازمان لیگ شده اند نظرات خود را اعلام کردم و اشکالات قانونی این موضوع را نیز بیان کردم.

عابدینی در پاسخ به این سوال که آیا درباره خواسته های کارلوی کی روش و همچنین مشکل پیش آمده برای دژاگه نیز بحث شد، گفت: این بحث ها به سازمان تیم های ملی برمی گردد و موضوع آقای دژاگه نیز مربوط به کمیته اخلاق می شود. 


همچنین بخوانید
دیدگاه شما

تصویر امنیتی بالا را به صورت عددی وارد کنید
کد امنیتی صحیح نمی باشد.
دیدگاه شما بعد از تایید مدیریت نمایش داده خواهد شد.