دسته بندی: فوتبال ايران تاریخ: ۱۶:۰۷:۰۷ ۱۳۹۵/۰۴/۲۰
سایز متن:
+ -

سرمربی اسبق فجر شهید سپاسی شیراز گفت: از برادرم خواستم با نفت کارش را شروع نکند.

غلامحسین پیروانی در گفت وگو با کاپ، درباره بحث حضورش روی نیمکت فجرشهید سپاسی شیراز اظهار داشت: تا این لحظه با من صحبتی نشده و فقط شنیده ام که چند نفر در این باره صحبت کرده اند. تا زمانی که ابزار نباشد من به آنجا نمی روم. همه می دانند که من دنبال مادیات نیستم و عاشق هستم اما جایی که امکانات لازم نباشد کاری از دستم بر نمی آید. 

وی در پاسخ به این سوال که نگران نیست دوری اش از فوتبال طولانی شود، گفت: عیبی ندارد اگر قرار است بیایم باید شرایط فراهم باشد. نمی خواهم ناله و نفرین بچه های مردم پشت سرم باشد. سال قبل  کلانتری تا هفته های آخر خوب پیش رفت اما چون امکانات کامل نبود و به تیم او موج منفی داده شد نتوانست به هدفش برسد. خود من ابومسلم را به خاطر همین مسایل رها  کردم. 

سرمربی پشین تیم امید در پاسخ به این سوال که آیا می پذیرد به عنوان مدیر فنی فجر سپاسی فعالیت کند، بیان داشت: من مربی ام و  حالا حالاها توانایی مربیگری را دارم و به کسی هم باج نداده ام. فقط هم از خدا می ترسم. خیلی از ما ایرانی ها خداپرست هستیم ولی خداترس خیلی کم است. من با تیم فجرسپاسی بیشترین افتخارات را آورده ام از قهرمانی در جام حذفی تا دو دوره نایب قهرمانی و یک دوره چهارمی حالا هم اگر قرار به همکاری باشد باید ابزار داشته باشم. 

پیروانی درباره صحبت های اخیر محمد مایلی کهن علیه افشین پیروانی و طرح این ادعا که افشین برای بالا بردن قیمت خود بحث نفت را مطرح کرده بود اذعان داشت: به نظر من نباید جواب ایشان را بدهیم بلکه باید بگذاریم مردم قضاوت کنند. خدا از افشین حمایت می کند و حق پیروز است. من خودم به افشین زنگ زدم و گفتم بهتر است به نفت نرود به افشین گفتم تیم نفت سال گذشته در بالای جدول بوده و رتبه اول و دوم و سوم را تجربه کرده و حالا هم اگر تو به آنجا بروی پایین تر از مقام سومی چیزی از تو نمی خواهند پس اشتباه است که به آنجا بروی. مگر آقای ویسی استقلال خوزستان را قهرمان نکرد؟ اگر او هم در اهواز مانده بود از محالات بود که این فصل تیمش جزو چهار تیم اول باشد. در فوتبال باید یکسری مسایل را در نظر گرفت. 

 

 


همچنین بخوانید
۲ دیدگاه
  • گیل مرد پاسخ

    شاه غلام وقتی ضیا عربشاهی باان سن وسال و پیشکسوت بودن بخاطرشکایت افشین خان به 80ضربه شلاق محکوم شد چراازش نخواستی که رضایت بدهد؟ شاه غلام فکرکنم دوره سیاه بازی به اتمام رسیده و پشت اعتقادات پنهان شدن وجانمازاب کشیدن به سررسیده . موفق باشی رفیق

    هادی پاسخ

    با نظر شما کاملا موافقم امثال این اقا و قله نوعی و فرهاد کاظمی از دین به نفع احسنت دارند استفاده می کنند ونانش را می خوردند

دیدگاه شما

تصویر امنیتی بالا را به صورت عددی وارد کنید
کد امنیتی صحیح نمی باشد.
دیدگاه شما بعد از تایید مدیریت نمایش داده خواهد شد.