دسته بندی: فوتبال ايران تاریخ: ۱۸:۱۴:۳۲ ۱۳۹۵/۰۴/۲۲
سایز متن:
+ -

سرپرست تیم نفت گفت:انتظارات از تیم نفت باید منطقی باشد.

به گزارش کاپ،رحیم ایرانیان اظهار داشت: متاسفانه پس از پایان لیگ پانزدهم زمان زیادی را در مورد بحث مالکیت باشگاه نفت از دست دادیم و برای آماده سازی تیم با محدودیت زمانی زیادی مواجه هستم اما حضور برندی همچون دایی انگیزه بازیکنن را برای جبران محدودیت زمانی که داریم مضاعف کرده است.

وی افزود: بازیکنان از حضور دایی دلگرم شده اند و بزرگترهای تیم هم به بازیکنان جوان تر کمک زیادی می کنند تا این محدودیت زمانی را جبران کنیم.

سرپرست تیم فوتبال نفت تهران خاطر نشان کرد: با نظر کادرفنی روز پنجشنبه در نخستین بازی تدارکاتی خود پیش از آغاز لیگ به مصاف تیم راه آهن می رویم و شنب هم اردویی 5 روزه در کردان کرج برگزار می کنیم که احتمالا دیداری تدارکاتی با یک تیم لیگ برتری هم در آنجا خواهیم داشت.

ایرانیان افزود: در کردان بازیکنان در دو نوبت صبح و بعد از ظهر تمرینات سختی خواهند داشت و این اردو می تواند کمک زیادی به تیم برای حضور در لیگ شانزدهم بکند.

وی تاکید کرد: با توجه به محدودیت زمانی که برای اماده سازی تیم با آن مواجه هستیم از اهالی فوتبال و رسانه های ورزشی انتظار داریم تا انتظارات از تیم نفت در لیگ شانزدهم منطقی بوده و آن را با موقعیت و شرایط تیم در چند فصل اخیر مقایسه نکنند.


همچنین بخوانید
۲ دیدگاه
دیدگاه شما

تصویر امنیتی بالا را به صورت عددی وارد کنید
کد امنیتی صحیح نمی باشد.
دیدگاه شما بعد از تایید مدیریت نمایش داده خواهد شد.