دسته بندی: فوتبال ايران تاریخ: ۱۹:۲۷:۴۳ ۱۳۹۵/۰۴/۲۸
سایز متن:
+ -

دروازه بان صبا  گفت:حضور کریم بوستانی در کادر فنی تیم صبا روی تصمیم من خیلی تاثیر داشت.

محمد باقر صادقی در گفت و گو با کاپ،درباره حضورش در صبا اظهار داشت: از انتخابی که داشتم خوشحالم. من گزینه های دیگری هم داشتم و همین امروز می توانستم به جای صبا با تیم دیگری قرارداد ببندم اما این تیم را ترجیح دادم.

وی ادامه داد:برای تصمیمم چند دلیل داشتم. اول آنکه تیم صبا در طول سال های اخیر یک تیم خوب بوده که همواره تیم های بزرگ و مدعی هم مقابل آن مشکل داشتند، دوم حضور یک تیم قوی مدیریتی و فنی بالای سر این تیم و البته یکی از اصلی ترین عواملی که در این تصمیم گیری من نقش داشت، حضور کریم بوستانی به عنوان مربی دروازه بانی در این تیم بود.

دروازه بان تیم صبا خاطر نشان ساخت: برای من به عنوان یک دروازه بان، مربی دروازاه بانی خیلی مهم است و حضور کریم بوستانی در کادر فنی تیم صبا روی تصمیم من خیلی تاثیر داشت. بهرحال من قصد دارم که به سطح اول فوتبال برگردم و یک مربی دروازه بانی مثل کریم بوستانی می تواند در رسیدن من به این هدف تاثیر گذار باشد. 

صادقی در پاسخ به این سئوال که برای رسیدن به ترکیب اصلی تیم صبا یک رقیب سرسخت مثل حامد لک دارد و باید با او یک رقابت تنگاتنگ داشته باشد گفت: این کاملا درست است. البته حامد به لحاظ سنی از من کوچک تر است، اما او یک دروازه بان بزرگ و باتجربه است. رقابت با حامد لک می تواند بر کیفت هر دو نفر ما بیفزاید. 


همچنین بخوانید
دیدگاه شما

تصویر امنیتی بالا را به صورت عددی وارد کنید
کد امنیتی صحیح نمی باشد.
دیدگاه شما بعد از تایید مدیریت نمایش داده خواهد شد.