دسته بندی: فوتبال ايران تاریخ: ۱۷:۰۰:۱۹ ۱۳۹۵/۰۵/۲
سایز متن:
+ -

پدیده سایپایی لیگ برتر پانزدهم گفت: از باشگاه سایپا به خاطر فراهم کردن زمینه پیشرفت و شکوفایی سریع استعداد فوتبالم سپاسگذارم.

به گزارش کاپ،مهدی ترابی،درآستانه انتخاب به عنوان پدیده پانزدهمین دوره رقابتهای لیگ برتر کشور، در گفتگو با روابط عمومی شرکت فرهنگی ورزشی سایپا، اظهار داشت: خدا را شکر می کنم در باشگاه سازنده ای مانند سایپا حضور دارم و از این باشگاه بابت زمینه سازی برای پیشرفتم در فوتبال و رسیدن به تیم ملی سپاسگذارم، چرا که حضور من در میان نامزدهای انتخاب به عنوان پدیده لیگ پانزدهم به خاطر اعتماد و حمایت سایپا است.

هافبک هجومی نارنجی پوشان درخصوص میزان آمادگی خود تصریح کرد: در ابتدای فصل گذشته به خاطر بازی های تیم ملی کمتر در تمرینات آماده سازی سایپا حضور داشتم و اما امسال به دلیل حضور منظم تر در تمرینات پیش فصل، آمادگی و هماهنگی بیشتری با سایر بازیکنان دارم.

ترابی در خصوص تمرینات پیش از فصل تیم سایپا خاطر نشان کرد: بعد از حضور حسین فرکی به عنوان سرمربی وآغاز دوره آماده سازی تیم، تمرینات منظم وپرفشاری را پشت سر گذاشتیم. مخصوصا اردوی تدارکاتی گرجستان   و پیروزی های پرگل مقابل حریفان قدرتمند گرجی که تیم را به مرزآمادگی برای شروع پرقدرت لیگ شانزدهم رساند.

هافبک آینده دار سایپا در خصوص دیدار با پرسپولیس در هفته نخست لیگ شانزدهم اظهار داشت: نام بزرگ پرسپولیس برای تمامی بازیکنان تیم انگیزه مضاعف ایجاد می کند تا با درخشش در این مسابقه قدرت سایپا را نشان دهند، چرا که حسین فرکی از روز اول هدف سایپا را کسب  عنوان قهرمانی اعلام کرده است و همه ما هم قسم شده ایم تا برای رسیدن به این هدف بزرگ از اولین مسابقه با قدرت و فقط برای برد وارد میدان شویم.


همچنین بخوانید
۱۱ دیدگاه
 • قرمز پررنگ پاسخ

  خخخخخ فینال آسیا خخخخخ محمدان بنگلادش

 • پرسپولیسی با ادب پاسخ

  دوستان مهدی خودش پرسپولیسی هستش... چندماه پیش یکی از دوستان خانوادگیشون خاطراتی تعریف میکرد که یکیش همین بود که مهدی یه بار بازی پرسپولیس رو همراه خودش تماشا میکرده

 • محمد پاسخ

  بیمیر عامو

 • پرسپولیس کبیر، مکتب شاهین، اخلاق، تحصیل، ورزش پاسخ

  "نام بزرگ پرسپولیس برای تمامی بازیکنان تیم انگیزه مضاعف ایجاد می کند". باریکلا پسر، با این که بسیار جوان هستی ولی چه قدر پخته و مؤدب صحبت می کنی. امیدوارم این فروتنی و متانت را همواره حفظ کنی تا بتوانی یک روز در بهترین باشگاه های اروپایی بدرخشی. البته امیدوارم قبل از اروپا رفتن، افتخار پوشیدن پیراهن پرسپولیس کبیر را هم پیدا کنی. هر چند از مسئولان سایپا بابت نفروختن تو به پرسپولیس در این فصل دلخوریم اما همین که در باشگاه فرهنگی ورزشی سایپا به بازیکنان جوانی مثل ترابی ادب و احترام را می آموزند از این عزیزان سپاسگزاریم.

 • لنگ لنگه بزرگو کوچیک نداره پاسخ

  بله اقای ترابی نامش انقدبزرگه ک نگو فقط حسرت یه اوت دستی فینال اسیارودارن خخخ

  کیسه کش کیسه بِکِش پاسخ

  بدبخت کیسه کش همون زمانی که بین 4 تا تیم شرق آسیا قهرمان شدین 6تا 6تا از پرسپولیس کبیر میخوردی. پس ببند اون دهان را

 • محسن پاسخ

  کاپ جان سپاسگزار نه سپاسگذار !!

 • لنگی ام جیگرم لنگی ام جیگرم پاسخ

  لنگیا ترسیدند کار سختی ندارید .. مراقب داور باشید که 3 متر بیرون 18 پنالتی میگیره براشون .. بازیکن شیرجه و دایوشون برگشته

 • امیر پاسخ

  در عین حال نام کوچک لنگ برای من حالت .. ایجاد میکنه

 • گیل مرد پاسخ

  مرگ بر پرسپولیس و استقلال. فقط ملوان تیمه

 • farhad پاسخ

  دمت گرم انشالله سال دیگه تو تیم خودتی اون 6 تا قبلی که تو ایسنتا گذاشتی روآخرین پستت همه چیزثابت کرد پرسپولیس کبیرکجا 666 تقلال ذ....ل کجا

دیدگاه شما

تصویر امنیتی بالا را به صورت عددی وارد کنید
کد امنیتی صحیح نمی باشد.
دیدگاه شما بعد از تایید مدیریت نمایش داده خواهد شد.