دسته بندی: فوتبال ايران تاریخ: ۱۸:۲۲:۵۴ ۱۳۹۵/۰۵/۴
سایز متن:
+ -

سرمربی فولاد خوزستان گفت: امیدوارم یک بازی بسیار زیبا و جذاب برگزار شود و تماشاگران از آن لذت ببرند.

به گزارش کاپ، نعیم سعداوی در نشست خبری پیش از دیدار با ماشین سازی تبریز اظهار داشت: 15 بازیکن از تیم ما جدا شدند و ما یک تیم جدید را شکل دادیم. تیم ما بیشتر به بومی گرایی روی آورد. خوشبختانه این سیاست را توانستیم ترسیم کنیم و در ادامه به آن خوب عمل کنیم. ما 12 بازیکن بزرگسال داریم و بقیه جوان هستند. در چند روز آینده به دنبال جذب بازیکن خواهیم بود و این اتفاق خواهد افتاد. 

وی افزود: قطعا بازی با ماشین سازی برایمان سخت است. شناختمان از آنها خیلی جامع و کامل نیست چون آنها در اردوهای تدارکاتی داخلی و خارجی بودند. فقط می دانیم که یک تیم جاندار و قوی هستند. امیدوارم یک بازی بسیار زیبا و جذاب برگزار شود و تماشاگران از آن لذت ببرند.

سرمربی فولاد خوزستان درباره احتمال جذب بازیکنان خارجی تصریح کرد: ما ماتیاس چاگو را حفظ کردیم. همچنین لیستی از بازیکنان مدنظر خود را ایجاد کردیم و به دقت عملکرد آنها در فصل گذشته را دیدیم. باید ببینیم که آنها می توانند در فولاد عملکرد مناسبی داشته باشند یا خیر. این مسائل را در نظر گرفتیم و امیدواریم بتوانیم بازیکنان مورد نظرمان را در 3، 4 روز آینده جذب کنیم.

سعداوی اضافه کرد: واقعیت این است که تمام تلاش خود را می کنیم اما فصل گذشته از 17 بازیکن ما فقط 4 بازیکن بومی داشتیم و 13 بازیکن غیربومی بودند. امسال نیز 3، 4 بازیکن ما غیربومی هستند اما 13 بازیکن بومی داریم. نگاه ما بومی گرایانه هست. به هر حال باید این جوانان حمایت شوند تا پیشرفت کنند. پس باید این هدف را ترسیم کنیم و در کنار آن نیز به ارائه فوتبال پویا می پردازیم.

وی درباره عملکرد ضعیف فصل قبل فولاد گفت: یکی از مسائلی که فصل قبل باعث شد تیم نتواند مسیرش را پیدا کند، عدم همدلی در تیم بود. خوشبختانه امسال یک جو خوب را در تیم می بینیم. هواداران نیز حضور پررنگی در تمرینات دارند و این نوید یک فصل خوب را می دهد. امیدواریم با حدقل حاشیه راهمان را پیش ببریم. ما نگاه ویژه ای به جوانان مستعد داریم اما می خواهیم به هدفمان برسیم. 

سرمربی فولاد اضافه کرد: ما عبدالله کرمی، میلاد پاک پرور و احسان مرادیان را به تیم اضافه کردیم. درباره حضور ایوب والی و سروش سعیدی از مسئولان قول گرفتیم.

وی در پایان بیان داشت: باید گله ای کنم که هنوز مسئولان ما نتوانستند به قولشان عمل کنند. آنهایی قول هایی برای بحث محرومیت ایوب والی دادند. والی با یک اتفاق سهوی محروم شده است. جای سوال بسیار بزرگی است که چرا بخشیده نشد، در حالی که ما بازیکنان دیگری داشتیم که به همین صورت بودند اما محرومیتشان تعلیق شد. امیدوارم با گذشت زمان این مساله حل شود.

 


همچنین بخوانید
دیدگاه شما

تصویر امنیتی بالا را به صورت عددی وارد کنید
کد امنیتی صحیح نمی باشد.
دیدگاه شما بعد از تایید مدیریت نمایش داده خواهد شد.