دسته بندی: فوتبال ايران تاریخ: ۲۱:۱۰:۰۵ ۱۳۹۵/۰۵/۴
سایز متن:
+ -

مربی تراکتورسازی گفت: می توانستیم با گل های زیاد بازی را ببریم.

رحمان رضایی در گفت وگو با کاپ، درباره بازی تراکتورسازی مقابل استقلال خوزستان اظهار داشت: در بازی امروز شروع خوبی داشتیم و موقعیت های زیادی را فتح کردیم اما از آنها بهره نبردیم تیم حریف به بازی بلند روی آورد ولی با این حال فکر می کنم 4 موقعیت جدی بیشتر نداشتند. 

وی در ادامه گفت: ما می توانستیم بازی را با گل های زیاد ببریم اما از فرصت ها استفاده نکردیم با این حال بهتر خواهیم شد و در آینده این دو امتیار را جبران می کنیم.

رضایی درباره عملکرد هادی محمدی مدافع  این تیم که روی دو گل تیم استقلال تاثیرگذار بود خاطرنشان کرد: به نظر من وقتی یک تیم نتیجه مورد نظرش را نمی گیرد نباید فقط یک نفر را مقصر دانست. در صحنه پنالتی توپ به دست هادی  خورد که خود مقصر نبود.او نمی توانست دستش را داخل جیبش کند.

وی در باره حضور خالد شفیعی گفت: ما ادینیو را آوردیم بیرون و ابراهیمی را یک خط جلوتر بردیم. خالد را هم اضافه کردیم تا در دفاع مشکلی نداشته باشیم. 

رضایی در پایان درباره واکنش تماشاگران به این نتیجه گفت: ما در شروع کار هستیم و تماشاگران شرایط تیم را درک می کنند اتفاقا بعد از بازی تیم را تشویق کردند.


همچنین بخوانید
۴ دیدگاه
 • امیر پاسخ

  رحمان جون ما خیلی وقته دیگه گوشمون از حرفایی مثل چیزی از ارزش تیم کم نمیشه..رفته رفته بهتر میشیم....شانسی باختیم..خدا نخواست ببریم پره.....مدافع تیم امروز یه هد درست حسابی نزدن...همه توپ ها چند باره سمت دروازه بر می گشت

 • تی تی پاسخ

  ساختار دفاعی در بازیهای آینده اصلاح شود. نباید ساده امتیاز از دست بدیم

 • تراختوری پاسخ

  تا اخر فصل از این حرفها زیاد خواهیم شنید

 • شرایط درک کنن اخر فصل تیم بدون جام درک کنن پاسخ

  درکت بخوره فرق سرت

دیدگاه شما

تصویر امنیتی بالا را به صورت عددی وارد کنید
کد امنیتی صحیح نمی باشد.
دیدگاه شما بعد از تایید مدیریت نمایش داده خواهد شد.