دسته بندی: فوتبال ايران تاریخ: ۱۶:۵۱:۳۷ ۱۳۹۵/۰۵/۱۱
سایز متن:
+ -

سرپرست تیم فوتبال استقلال گفت: نمیدانم چرا استقلال تغییر آهنگ داد.

منصور پورحیدری درگفت و گو با کاپ، درباره دیدار روز گذشته تیمش در اهواز اظهار داشت: به نظر من استقلال در مجموع بهتر از بازی اول بود. شروع خوبی داشت و در 10،15 دقیقه اول فرصت های خوبی را برای گلزنی به دست آورد اما استفاده نکرد. من نمیدانم چرا استقلال در ادامه تغییر آهنگ داد و توپ را روی زمین آورد. چون قبل از آن با ارسال های عمقی خطرناک ظاهر شده بود. 

وی افزود: در نیمه دوم شرایط تیم بهتر شد. اما تیم ما گل بدی را دریافت کرد. در ادامه روی ارسال های چپ و راست به خصوص از طرف خسرو حیدری خطرآفرین شد اما باز هم بعد از رسیدن به گل تساوی می توانست بهتر عمل کند. 

پورحیدری در ادامه گفت: ما در برابر قهرمان سال قبل بازی می کردیم و آن هم در آن هوای بسیار گرم اهواز. لذا مساوی برایمان نتیجه خوبی بود که نتوانستیم آن را حفظ کنیم. به نظر من استقلال بعد از گل تساوی نباید آن قدر باز بازی می کرد. مدافعان ما اشتاهاتی را داشتند که روی گل اول به خوبی مشهود بود. 

سرپرست استقلال درباره عملکرد مدافعان جدید این تیم گفت: به هر حال آنها اشتباهاتی را داشتند اما یادمان نرود که استقلال تغییرات زیادی داشته است و مردم باید حوصله به خرج دهند. ما باید دوران هماهنگی را پشت سر بگذاریم.

وی در پاسخ به این سوال که آیا رحمتی نمی توانست روی گل اول بهتر عمل کند گفت: به هر حال یک مقدار دیر اقدام شد و دفع توپ خوبی نبود اما در ادامه مدافعان هم نتوانستند در آن صحنه به موقع عمل کنند.

سرپرست استقلال درباره انتقادات برخی پیشکسوتان گفت: به نظر من الان برای این گونه انتقاد کردن زود است. آنها باید حوصله به خرج دهند و از تیم حمایت کنند. این یک واقعیت است که استقلال در بازی اول برابر تیم چهارم سال گذشته و در بازی دوم برابر قهرمان فصل پیش بازی کرد. در واقع بازی های دشواری را داشت.

وی درباره این موضوع که منصوریان باید با تجربه تر عمل کند گفت: علیرضا تلاش می کند و من شاهد هستم که هر روز انرژی خودش را می گذارد و دلش می خواهد استقلال از نظر بدنی به هماهنگی به شرایط مطلوب برسد.

پیشکسوت باشگاه استقلال پیرامون فحاشی صورت گرفته به مربیان و بازیکنان استقلال در حاشیه بازی دیروز گفت: متاسفم که این اتفاق افتاد. آقایان باید فکری کنند. چگونه است که وقتی درباره ما موضوعی رخ می دهد بلافاصله تماشاگران مان را محروم می کنند. باید با این بحث جدی برخورد شود. این قدرت نیست که تیم بزرگ مملکت را محروم کنند و به دیگر تیم ها کاری نداشته باشند.

وی درباره انتشار لیست قراردادها و اینکه مبلغ قرارداد خودش هم رسانه ای شده است بیان داشت: این یک اشتباه بزرگ بود. هیچ جای دنیا چنین اتفاقی نمی افتد. البته بحث خودم نیست چون خدا را شکر قرارداد من میلیاردی نبود. اما این رفتارها کم لطفی است به مربیان و بازیکنان فوتبال ما. در فوتبال ما هیچ چیز سر جای خودش نیست و این اتفاق هم مثل دیگر اتفاقات نشان داد که حرفه ای نیستیم.

پورحیدری در پایان درباره حضورش روی نیمکت استقلال در بازی بعدی گفت: کنار تیم خواهم بود. در بازی قبل هم خودم می خواستم کنار بچه ها باشم اما دکترها ممنوع کردند زیرا هوای اهواز برایم به شدت مضر بود. 


همچنین بخوانید
۸ دیدگاه
 • هادی پاسخ

  اقای پورحیدی یکی ازناکامهای استقلال دراین چند سال شما هستید که مثل خوردبین چسبده پرسپولیس چسبده به استقلال شده اید که بادوست ودشمن همدم میشوی قدرت وپول برای شما ها همه چیز شده عشق وعلاقه همیش حرف است عشق مال طرفداران است که مجانی به ورزشگاه می ایند

 • هادی پاسخ

  اقای پورحیدی یکی ازناکامهای استقلال دراین چند سال شما هستید که مثل خوردبین چسبده پرسپولیس چسبده به استقلال شده اید که بادوست ودشمن همدم میشوی قدرت وپول برای شما ها همه چیز شده عشق وعلاقه همیش حرف است عشق مال طرفداران است که مجانی به ورزشگاه می ایند

 • اهل کاشانم پاسخ

  باسلام،عرض ادب واحترام:منصورخان مگراستقلا ل باپرسپولیس فرق دارد،پرسپولیس که سال گذشته ظرف 10 روز دوباردرهوایی بدتر وآلوده تر دراهواز به میدان رفت..

 • استقلالی پاسخ

  پرسپولیس سرور استقلال

 • امیر قلعه نویی سرور و سالار پاسخ

  منصورخان، فقط ژنرال می تونه این تیم را درست کنه.

 • علی رضا ترکان پاسخ

  منصورخان تو آسیا تنها کسی هستش که یکبار به عنوان بازیکن و یکبار به عنوان مربی تونسته جام آسیا را تصاحب کنه . زنده باشی و سلامت .

  کیسه چرک نجس پاسخ

  جام آسیا؟؟؟؟!!!!!! خخخخخخخخ. توهمتو عشقه !

 • کیسه سوراخ پاسخ

  شما دروس میگی پس 9بازیکن میلیاردی ماله نفت آبادانه شاید خخخخخخخخخخ

دیدگاه شما

تصویر امنیتی بالا را به صورت عددی وارد کنید
کد امنیتی صحیح نمی باشد.
دیدگاه شما بعد از تایید مدیریت نمایش داده خواهد شد.