دسته بندی: فوتبال ايران تاریخ: ۱۳:۲۴:۴۶ ۱۳۹۵/۰۵/۱۷
سایز متن:
+ -

سرمربی پرسپولیس گفت: نمی خواهم درباره استقلال صحبت کنم اما ما هم فصل پیش در 4 بازی نخست تنها یک امتیاز گرفتیم.

به گزارش کاپ، برانکو ایوانکوویچ اظهار داشت: واقعیت این است که ما دو بازی سخت را در خارج از خانه مقابل سایپا و گسترش برگزار کردیم و به پیروزی رسیدیم. ما انتظار چنین بازی های سختی را داشتیم.

وی افزود: طبیعی است به خاطر کسب پیروزی در این دو بازی خوشحال هستیم. در همه جای دنیا اتفاقاتی در رابطه با هواداران و تیم حریف رخ می دهد. مهم این است که به برتری رسیدیم. 

سرمربی پرسپولیس درباره جذب دروازه بان اذعان داشت:مراحل اداری وجود دارد. عملا ما این مشکل را حل کردیم اما برای گرفتن ویزا و مسائلی ازاین دست نیاز به زمان داریم. هر وقت این قرارداد به امضا رسید متوجه خواهید شد که چه کسی دروازه بان ما می شود.

وی درباره رامین رضائیان خاطرنشان کرد: شما اگر جای من باشید او را به جای چه کسی به تیم می آورید؟ ماهینی را بیرون بگذاریم؟ من برای رامین رضائیان بهترین ها را می خواهم. اما الان کادر بازیکنی ما تکمیل است و از بازیکنانم کاملا راضی هستم. شما به من پیشنهاد دهید که چه کسی را از تیم بیرون کنم؟ حامد آقایی 19 سال دارد. رامین چند سالش است؟

سرمربی پرسپولیس درباره وضعیت جدایی گولچ افزود:فکر کردید همه چیز ساده است؟ بازیکن با ما قرارداد دارد و نمی توانیم به این راحتی با او قطع همکاری کنیم. 

وی درباره بازی با صبا گفت: قبلا هم گفتم برد مقابل گسترش زمانی اهمیت پیدا می کند که بتوانیم صبا را شکست دهیم. ما هیچ بازی ساده ای را نخواهیم داشت. همه بازی ها سخت است. در دو لیگ آخر ثانیه ها قهرمان لیگ را مشخص کرد. 

برانکو همچنین خاطرنشان کرد: برای تعطیلات برنامه داریم. خوب نیست که این قدر بازیها متوقف شود اما چاره ای نیست. سعی می کنیم بازیکنانی که دیر به جمع ما اضافه شدند را آماده کنیم. اگر افرادی مثل مهدی طارمی به تیم ملی دعوت شوند مطمئنا آنجا شرایط شان بهتر خواهد شد. لازم است بگویم ما قطعا در تعطیلات در تهران می مانیم.

برانکو درپایان درباره نتیجه گیری ضعیف تیم استقلال بیان داشت: هر تیم مشکلات خاص خود را دارد. پارسال هم ما در چهار هفته نخست فقط یک امتیاز داشتیم. ولی نمی خواهم درباره استقلال یا یک تیم دیگر صحبت کنم.


همچنین بخوانید
۱۸ دیدگاه
دیدگاه شما

تصویر امنیتی بالا را به صورت عددی وارد کنید
کد امنیتی صحیح نمی باشد.
دیدگاه شما بعد از تایید مدیریت نمایش داده خواهد شد.