دسته بندی: فوتبال ايران تاریخ: ۱۷:۵۶:۰۳ ۱۳۹۵/۰۷/۱۰
سایز متن:
+ -

سرمربی پرسپولیس گفت:بسیار غمگین هستم و مایوس شدم. 

به گزارش کاپ، برانکو ایوانکوویچ درحاشیه تمرین امروز پرسپولیس اظهار داشت:

قبل از هرچیز به تیم قشقایی تبریک می‌گویم که بازی را برد. با دلشان بازی کردند و آنچه مهم است آنها قلب شان را در زمین گذاشتند و ما شرمساری بزرگی برای خودمان و باشگاه به جا گذاشتیم و یک ناامیدی بزرگ برای هواداران ایجاد کردیم و شخصا از هواداران عذرخواهی می‌کنم. بسیار غمگین هستم و مایوس شدم. تا به حال در سابقه مربیگری‌ام اینگونه در جام حذفی نباخته بودم. این تصمیم برعهده من بود و مسئولیت این شکست را نیز بر گردن می‌گیرم. من به این بازیکنان اعتقاد و اطمینان کامل دارم و به همین خاطر هم می‌گویم باید بدون ملی‌پوشان و یانسکی این بازی را می‌بردیم و به همین دلیل اصلا دنبال توجیه نیستم.

وی درباره اینکه به نظر می رسد پرسپولیس حریف را در این بازی دست کم گرفته بود گفت: 

ما حریف را دستکم نگرفتیم شاید بازیکنان از نظر روحی و روانی صدرصد برای این بازی آماده نشده بودند. من مقصرم و بازیکنان خودشان را از نظر روحی  و روانی آماده نکرده بودند. برخی بازیکنان در پست‌های غیر تخصصی بازی کردند ولی بازهم می‌گویم توجیهی برای این باخت ندارم.

برانکو درباره اینکه آیا می پذیرد بین بازیکنان تیمش فاصله زیادی وجود دارد اظهار داشت: 

بله فاصله بین بازیکنان هست اما زیاد نیست زیرا نیمکت نشینان ما هم بازی کرده‌اند شاید تعداد زیادی بازی نکرده باشند اما تکرار می‌کنم باید این بازی را با همین بازیکنان را می‌بردیم. تیم ما باید برنده می‌شد.

وی درباره انتقادات از عملکرد  دروازه‌بان پرسپولیس در ضربات پنالتی گفت:

پنالتی شانسی است و 50 -50 است. او یکی از بازیکنانی بود که در طول بازی خوب بود. توقع دارید از 6 پنالتی 5 پنالتی را بگیرد؟پنالتی 50-50 است. چه کسی می‌تواند تضمین کند که پنالتی‌ها را بگیرد و کدام دروازه‌بان در جهان تضمین می‌دهد که از هر 5 پنالتی 5 پنالتی را مهار کند.

برانکو درباره اینکه چرا بازیکنان ذخیره پرسپولیس در بازی باقشقایی نتوانستند عملکرد خوبی داشته باشند خاطرنشان کرد: 

دیروز یک روز استثنایی بود سال‌ها در فوتبال هستم و دیدیم این بازی‌ها پیش می‌آید. همین تیم در یک سال اخیر می‌دانید در چند مسابقه باخته است؟ بیش از 30 بازی انجام دادیم و فقط دو بار شکست خوردیم. نباید همه چیز را زیر سوال ببریم. درست است که باعث شرمندگی شدیم و هواداران را نا امید کردیم اما ورزش و فوتبال همین است.دیروز، فوتبال شعبده خودش را نشان داد. ما نمی‌توانیم عملکرد یکسال را به خاطر یک بازی زیر سوال ببریم. این بازیکنان خوب هستند.


وی درباره فقر پرسپولیس در دفاع گفت: 

شرایط به این شکل نیست که شما فکر می‌کنید. ما بازیکن گرفتیم اما پل‌یانسکی در هنگام گرم کردن مصدوم شد. اگر سیدجلال حسینی هم مصدوم شود دچار مشکل می‌شویم. مسی هم که در بارسلونا مصدوم می‌شود تیمش با مشکل روبرو می‌شود.


سرمربی پرسپولیس درباره مشکلات تیمش در برخی پست ها بیان داشت:

می‌دانم شما چه می‌گویید بازیکن گرفتن به این شکل که شما می‌گویید نیست. برخی نخواستند به تیم بیایند و برخی به باشگاه‌های دیگر رفتند. اینطور نیست که همه شرایط به خواست ما باشد. بارسلونا هزینه بسیار زیادی در جذب بازیکن کرده اما همه آنها اکنون تعویضی هستند. بازیکن  باید مدتی از زمان حضورش در باشگاه بگذرد تا به فلسفه تیم  برسد. ونگر می‌گوید بازیکنی که به باشگاه جدید می‌آید ۸ تا ۹ ماه نیاز به زمان برای آداپته شدن دارد.آرام‌طبع فصل قبل خوب بازی می‌کرد یا نه؟ او را به تیم آوردیم اما دیدیم ربیع‌خواه عملکرد بهتری دارد.


وی درباره تعویض علی علیپور و امید عالیشاه،در بازی مقابل قشقایی گفت:

عالیشاه در نیمه اول بازی کرد و مشکلی وجود نداشت. علوان‌زاده هم به جای علیپور آمد. از شما سوال می‌کنم علیپور چرا بیرون رفت؟ شما دیدید که بینی او شکست. با این شرایط که علیپور نمی‌توانست بازی کند. شهاب زاهدی هم به جای آرام‌طبع به زمین آمد تا هجومی‌تر کار کنیم.


سرمربی پرسپولیس درباره وضعیت گولچ اظهار داشت:

گولچ با من و تیم اختلاف ندارد.نمی‌دانستم او به استرالیا رفته است. برانکو درباره اینکه آیا انتظار کمک از تیم ملی ندارد اظهار داشت:پرسپولیس قطعا باشگاهی نیست که برنامه تیم ملی را خدایی نکرده بر هم بریزد که بعدا به خاطر نتیجه بد احتمالی که شاید به دست بیاید ما را مقصر اعلام کنند.دوست داریم تیم ملی موفق شود.


همچنین بخوانید
۱۴ دیدگاه
 • ..........Alex..... پاسخ

  دمت گرم‌که اشتباه خودت گردن دیگران نینداختی وبا شهامت مسئولیت باخت وقبول کردی شخصیت انسانها در چنین مواقعی نمایان می شود کسی که اشتباه خودش‌ گردن دبگران نمیندازد روح بزرگی دارد پریپولیس با تو رویایی می شود یادش بخیر اغشین قطبی هم ارام بود وهمیشه از خودش مایه می گذاشت ...

 • 9سال بدون جام پاسخ

  خخخخخخخخخخخخخخ قشقایی خخخخخخخخخخخخ

 • مهدی پاسخ

  هر مربی دیگه بود : چمن مشکل داشت بازیکن اصلی تیم نبودن داور باید پنالتی اخرو تکرار میداد و.....

 • amir پاسخ

  آقای برانکوقبول کن لجبازی ازقضیه رامین رضایان گرفته تا بازیکنای خارجی که جذب شدندیادمون نمیره پارسال محسن مسلمان رونمی خواستى حتی باجذبش مخالف بودی حتی چندمدت بازیش نمیدادی کسی ازدروازبان انتظارپنج پنالتی رونداره بابا یه دونه فقط یه دونه بگیره اصلا به کناریکی روجهتش درست بره آقای برانکو دروازبان قشقایی چقدره قراردادش دروازبان ما چقدر

 • SeyyedMahdi پاسخ

  از مسئولیت پذیری شما ممنونم جناب ایوانکوویچ، مطمئنم در بازی های آینده تمام تلاش خود را برای برد و شاد کردن دل هواداران به کار خواهیدبرد. به کار و شخصیت شما اعتقاد و اعتماد دارم پروفسور. به امید خدا در بازیهای بعدی جبران می کنید.

 • ارتش سرخ پاسخ

  فدای سرتون مهم اینه که پرسپولیس همیشه تو قلب ما طرفدارها جا داشته این کیسه کشا هستن که باید غصه بخورن که از دانشجو ها،سپید رود نبازن ما پرسپولیسی ها همیشه سرور سالار کیسه کشا هستیم خواهیم بود.

  off پاسخ

  اقایexitتو دلت خوشه دوست داشتن قبول ولی تیمی که باشش بازیکن ثابت تیم ورزروهاش از پس تیم هفتم یکی ازگروهای دسته دوم برنیاد مربیش باید خجالت بکشه چراکه بیاد ندارم پرسپولیس دردوراول حذف بشه حالا بگیدفدای سرت

 • mm پاسخ

  فوتبال برد و باخت زیاد داره . ولی مردان بزرگ ، بزرگی خودشون را همچین زمانهایی نشون میدن . برانکو واقعا مربی باشخصیتی هست .امیدوارم بقیه هم از ایشون درس بگیرن

 • ارتش سرخ پاسخ

  به گردن گرفتن مسولیت شکست کارزیبایی است اقای برانکو . امابه چه قیمتی ؟ درسالروز فوت مرحوم نوروزی این باخت صورت گرفت که تاابد دراذهان باقی میماند . اقای برانکو این لکه ننگ برای همیشه باقی خواهدماند وهیچ وقت پاک نخواهد شد .متاسفم که تفریح وپارتی را به تیممان ترجیح دادی

  استفراقی حقییییییییییییییییییییییییییییر 4444تایی پاسخ

  بهتر نیست ......شی کیسه کش حقیر 4444تایی 666666تایی اه دسته333ایی اه 333ستاره...

 • Exit پاسخ

  پروفسور شما برای ما هوادارا ثابت شده هستی..کارنامه شما همه چیز رو نشون میده...دربی 4 تایی ها با شعبده شما رو هرگز از یاد نمیبریم.به امید قهرمانی در لیگ و آسیا

 • 6 پاسخ

  مهم نیست این بازی تموم شد به امید ادامه پرقدرت در لیگ

 • محسن پاسخ

  این بازی تموم شد رفت. به فکر بازی با نفت تهران و تیم علی دایی باشید تا انشاأالله با یک برد خوب جبران کنید

 • jj پاسخ

  همیشه قرار نیس برنده باشیم .... بفکر بازی های بعدی باش پورفسور جان

دیدگاه شما

تصویر امنیتی بالا را به صورت عددی وارد کنید
کد امنیتی صحیح نمی باشد.
دیدگاه شما بعد از تایید مدیریت نمایش داده خواهد شد.