دسته بندی: فوتبال ايران تاریخ: ۱۰:۲۹:۰۳ ۱۳۹۶/۰۲/۱۱
سایز متن:
+ -

دبیر هیات مدیره استقلال گفت:هیات مدیره با 3 نفر هم می تواند تشکیل شود.

پندار توفیقی در رابطه با آخرین وضعیت نقل و انتقالات استقلال در فصل آینده در گفت و گو با خبرنگار کاپ اظهار داشت: منصوریان از ما خواسته فعلا قرارداد بازیکنان فعلی تمدید شود. ما هم صحبت های مقدماتی را انجام دادیم و در حال مذاکره هستیم تا قرارداد تمام بازیکنان فعلی تمدید شود.

وی در خصوص اینکه کاوه رضایی و امید ابراهیمی هم تمدید می کنند، عنوان کرد: صحبت های ابتدایی را با این 2 بازیکن نیز انجام دادیم. با توجه به شناختی که از این 2 بازیکن دارم، سعی می کنیم با آنها به توافق برسیم. هواداران از این بابت نگران نباشند چون هر 2 نفر جزو بازیکنان باتعصب استقلال هستند.

دبیر هیات مدیره استقلال در واکنش به شایعاتی مبنی بر جذب بازیکنانی چون منشا، شجاعیان و... تصریح کرد: جذب بازیکنان جدید فقط در حد گمانه زنی است، چه بازیکنان خارجی و چه داخلی. با توجه به نیاز تیم طبیعی است که بازیکنان جدیدی هم جذب کنیم اما منصوریان هنوز لیستی به ما نداده است که  بخواهیم روی آن اقدام کنیم.

توفیقی در خصوص وضعیت قرارداد منصوریان گفت: قرارداد منصوریان با استقلال 3 ساله است. البته بندی در قرارداد او بود که یا باید در پایان فصل کسب سهمیه کند و یا نظر هیات مدیره و کمیته فنی برای روی ماندن او مثبت باشد. خدا را شکر با این نتایجی که استقلال گرفت، فصل بعد هم در استقلال ماندنی است چون سهمیه استقلال قطعی شده است.

وی درباره برگزاری جلسه هیات مدیره با حضور 3 عضو بیان داشت: هیات مدیره با 3 نفر هم می تواند تشکیل شود. باشگاه را نمی توان تعطیل کرد؛ مخصوصا اینکه معینی همچنان حق امضا دارد و باید کارها انجام شود.

دبیر هیات مدیره استقلال در پایان افزود: از هواداران می خواهیم حمایت مالی خوبی از باشگاه انجام دهند چون باید تا چند هفته دیگر در کوران نقل و انتقالات قرار بگیریم. ما در فصل جاری 5 میلیارد بدهی خارجی ها را دادیم. یک میلیارد و 200 میلیون تومان نیز بدهی مالیاتی پرداخت شد. ما سامانه ای را به هواداران معرفی کردیم که آنها هفتگی به باشگاه کمک کنند. با مقامات ذیصلاح هم هماهنگی هایی صورت گرفته تا به زودی حسابی برای کمک های مردمی و هواداران باز شود تا بتوانیم بازیکنان مورد نیاز را جذب کنیم. 


همچنین بخوانید
دیدگاه شما

تصویر امنیتی بالا را به صورت عددی وارد کنید
کد امنیتی صحیح نمی باشد.
دیدگاه شما بعد از تایید مدیریت نمایش داده خواهد شد.