دسته بندی: فوتبال ايران تاریخ: ۰۰:۱۶:۵۶ ۱۳۹۴/۰۷/۲۵
سایز متن:
+ -

رییس سازمان لیگ گفت: روش لیست اولیه اش برای تعطیلی بیشتر بود که آن را تعدیل کردیم.

به گزارش کاپ،مهدی تاج درباره برنامه های سازمان لیگ برای هادی نوروزی عنوان کرد: در سراسر کشور به سه مناسبت برنامه داشتیم.سوگواری آقا امام حسین،شهادت سردار همدانی و درگذشت هادی نوروزی که در لیگ برتر برگزار شد.ضمن اینکه این برنامه در سایر لیگ ها هم برگزار خواهد شد.

وی درباره تاخیر در آغاز بازی پرسپولیس و صبای قم گفت:همین طور است.بازی با 5 دقیقه تاخیر برگزار شد.از این مساله ناراحتیم.به ناظر بازی تذکر دادیم و بهروان هم عذرخواهی کرد.

رییس سازمان لیگ حرفه ای درباره اینکه دایی نسبت به تعویق 24 ساعته بازی اعتراض داشت بیان کرد:کلیت بحث درست بود.به هر حال موضوع خاصی به خاطر هادی نوروزی بود که اتفاق افتاد.این اتفاق به دلیل گرامیداشت یاد و خاطره هادی نوروزی رخ داد.هر چند دوستان گفتند با باشگاه صبا هم هماهنگی کرده اند.این موضوع یکی از دلایل اصلی تعویق زمان بازی بود.جز این پرسپولیس به جز ملی پوشان،چند بازیکن امید هم داشت.به جز بازی پرسپولیس بازی راه آهن را هم یک روز دیگر عقب انداختیم.در مجموع این اتفاق همیشگی نیست.

وی درباره درگیری مربیان باشگاهی با کی روش درباره برنامه لیگ گفت:کی روش برنامه ای دارد و طبق قانون می تواند از فیفا دی استفاده کند.این قانون قبلا دو روز و سه روز بود الان 10 روز شده است.ما هم زیر بار برخی مسائل نمی رفتیم.کی روش لیست اولیه اش برای تعطیلی بیشتر بود که آن را تعدیل کردیم.کی روش هم بر این باور بود که لیگ نباید از دور خارج شود.

رییس سازمان لیگ افزود:این 20 روز را که دوستان انتقاد کردند نباید فراموش کنیم تیم امید بازی داشت.تیم جوانان هم در مسابقات آسیایی بود که در مشهد برگزار شد.5،6 نفر از این نفرات تیم جوانان در لیگ حضور دارند.بحث فیفا دی هم بود.ضمن اینکه محل اعتراض الان نیست و باید زمانی باشگاه ها این بحث را مطرح کنند که موعدش هست.

وی درباره استعفا محمد خاکپور گفت:به نظر من کاشانی زحمت خودش را کشید.تیم خوبی روانه غرب آسیا شد.امیدواریم پس از سال ها به المپیک برویم.باید این اختلافات حل شود تا ما تیم امید را داشته باشیم.همین جا من از کی روش و تیم امید می خواهم تعداد اردوها را کم کنیم.من با کی روش جلسه ای داشتم و گفتم بهتر است برنامه های مصوب را هم کم کنیم.

تاج درباره اظهارات فرهاد کاظمی علیه حجت الاسلام علیپور اظهار داشت:واقعیت این است من این نحوه صحبت های کاظمی را نپسندیدم.فکر می کنم این ادبیات را نباید صراحت و رک گویی دانست چون گاهی اوقات چنین حرف رفتاری،برخورد گستاخانه به نظر می رسد.

 

 


همچنین بخوانید
دیدگاه شما

تصویر امنیتی بالا را به صورت عددی وارد کنید
کد امنیتی صحیح نمی باشد.
دیدگاه شما بعد از تایید مدیریت نمایش داده خواهد شد.