دسته بندی: فوتبال ايران تاریخ: ۰۰:۰۱:۵۷ ۱۳۹۴/۰۸/۲۴
سایز متن:
+ -

بعد از گذشت یازده هفته از بازی‌های لیگ برتر، تراکتورسازی انتظارات هوادارانش را برآورده نکرده و جایگاه دهم جدول اصلا برای تماشاگران پرشور تراکتورسازی خوشایند نیست.

به گزارش کاپ و به نقل از ایران ورزشی،تبریزی‌ها اصلا از وضعیت پیش آمده خرسند نیستند و به همین دلیل در هفته‌ها و روزهای گذشته بارها و بارها شایعاتی در باره جدایی تونی اولیویرا از تراکتورسازی به گوش می‌رسید. با وجود اینکه ناکامی تراکتورسازی در تمام هفته‌های گذشته ادامه داشته اما تونی اولیویرا همچنان روی نیمکت تراکتورسازی حضور دارد و به نظر می‌رسد جایگاه محکمی در این تیم داشته باشد. ظاهراً هر چقدر که جایگاه تونی در تراکتورسازی مستحکم است، جایگاه مدیرعامل تراکتورسازی تزلزل دارد و این روزها حرف از تغییر و تحولات در سطح مدیریت تراکتورسازی به میان می‌آید. سعید عباسی معاون مدیران سابق تراکتورسازی اواسط فصل گذشته مدیریت تراکتورسازی را بر عهده گرفت و در روزهای نخست مدیریت‌اش حسابی از خجالت مدیران گذشته در آمد و زحمات همه آنها را زیر سوال برد. او وعده‌هایی هم داد.
عباسی عنوان کرد که با حضورش تراکتورسازی مشکل مالی نخواهد داشت چرا که او قبلا معاون مالی و اقتصادی باشگاه بوده و به خوبی راه‌های کسب درآمد برای تراکتورسازی را بلد است اما از روزی که عباسی روی صندلی مدیرعاملی تراکتورسازی نشست، بدشانسی‌های این تیم هم شروع شد، در حالی که تراکتورسازی با حضور افرادی که مدیران قبلی آنها را جذب کرده بودند توانستند تا هفته آخر شانس اول قهرمانی باشند اما با بی‌تدبیری و کنترل نکردن حواشی تیم، تبریزی‌ها خیلی راحت اولین قهرمانی شان را از دست دادند. با به وجود آمدن این موضوع هواداران انتظار داشتند تراکتورسازی در لیگ پانزدهم حواشی به وجود آمده و البته از دست دادن قهرمانی را جبران کند اما با مدیریت عباسی این تیم هر هفته با ناکامی روبه‌رو شد و در پایان هفته یازدهم رقابت‌ها تراکتورسازی در رده دهم ایستاد.
عباسی در حالی قول روزهای خوب مالی برای تراکتورسازی داده بودکه حتی قبل از شروع لیگ برتر، بخش عمده‌ای از بازیکنان تیم با کمک مسوولان نظام وظیفه برای گذراندن سربازیشان راهی این تیم شدند و او نیازی به هزینه‌های زیاد نداشت اما این مدیر اقتصادی در پرداخت مطالبات بازیکنان تیمش هم به مشکل جدی برخورد کرد و تا تعطیلی بازی‌های تراکتورسازی پیش رفت. بازیکنان چه سرباز و چه غیر سرباز از پرداخت نشدن مطالباتشان گلایه داشتند و حتی مصاحبه‌هایی را هم انجام دادند. حالا عباسی با این عملکرد اولین مقصر تراکتورسازی شناخته می‌شود برای همین شایعات قوی در خصوص رفتن این مدیرعامل به گوش می‌رسد.


همچنین بخوانید
۲ دیدگاه
  • پیمان پاسخ

    این عباسی مدیر نیست یک نفوذی بی سواد و بی تدبیر و بی کفایتی هست که فقط زور میگوید و بی احترامی میکند و بلف میزند و شیرازه تیم را از هم پاشاند

  • کامران پاسخ

    آقا یه مطلب تکراری را چند بار باید بگیم، عزیزان، کلا سعی بر کوچک کردن تراختور به هر دلیلی هست و این عزم در مدیریت کلان باشگاه هم نیست که تراختور اوج بگیره، تلاش بر اینه که در یک پروسه چند ساله این تیم به یک تیم کاملا متوسط و معمولی و بدون هوادار زیاد تبدیل بشه، بعضیها از شور و نشاط بوجود اومده و شکستن دوقطبی هواداری ناراحتند، بنابراین هرکاری دارند میکنند تا این تیم اوج نگیره و یک مسیر سینوسی(پر افت و خیز) را طی کنه!

دیدگاه شما

تصویر امنیتی بالا را به صورت عددی وارد کنید
کد امنیتی صحیح نمی باشد.
دیدگاه شما بعد از تایید مدیریت نمایش داده خواهد شد.