دسته بندی: فوتبال ايران تاریخ: ۱۷:۰۰:۲۷ ۱۳۹۴/۱۰/۱۴
سایز متن:
+ -

سخنگوی باشگاه پرسپولیس گفت: تا وقتی که مساله قانونی پیش نیاید که قابل حل شدن نباشد ما از سوشا حمایت می کنیم. ا

به گزارش کاپ، حسین عبدی پس از جلسه هیات مدیره پرسپولیس درباره مشکل سوشا مکانی و موضع باشگاه اظهار داشت: دیروز ساعت 3:30 به من اطلاع دادند و تماس گرفتند. اما امروز اطلاعاتی را کسب کردم و با خود سوشا و خانواده اش صحبت کردم.

وی ادامه داد:از سوشا حمایت می کنیم. امیدوارم سوءتفاهم باشد. همان طور که همه ما به قوه قضائیه اعتماد داریم امیدوارم این مشکل زودتر حل شود. همه ما دچار مشکلاتی هستیم. به همه اعتماد کامل داریم که اقدامات درست را انجام دهند. با اقوام سوشا هم صحبت کردم و انشاالله همه چیز حل میشود.

عبدی درباره بازگشت سوشا به پرسپولیس اذعان داشت: این بحث هیات مدیره بود. ما با هم در این رابطه صحبت کردیم. امیدوارم سوءتفاهم باشدو سوشا خودش برگردد. ما هم از این پتانسیل بالقوه به عنوان یک بازیکن حمایت می کنیم.در نهایت هر رایی از سوی قوه محترم قضاییه صادر شود مورد احترام ما و مکانی خواهد بود.

سخنگوی باشگاه پرسپولیس ادامه داد: اتفاقی افتاده است که تبعاتی دارد. اگر سوءتفاهم باشد کاری انجام نمی دهیم.

عبدی درباره وضعیت قرارداد سوشا گفت: قرارداد سوشا فسخ نشده است.

وی درباره جدایی ایمان صادقی و مذاکره با بیرانوند و علیرضا حقیقی خاطرنشان کرد: صادقی امروز با تصمیم کادر فنی به یک تیم دیگر رفت تا تجربیاتش بیشتر شود. این تصمیم از قبل توسط برانکو گرفته شده بود و خودش نیز انتخاب کرد. هر بازیکنی می تواند به دنبال باشگاه باشد و بالعکس. این یکی از اصول حرفه ای فوتبال است. این بحث هایی که شخص خاص یا باشگاه خاص مطرح می شود در پنجره نقل و انتقالات عادی است. این حق طبیعی باشگاه است که بخواهد با بازیکن مورد علاقه اش وارد مذاکره شود و عقد قرارداد کند.

عبدی افزود: من حق صحبت کردن درباره نام خاصی را ندارم.حضور حقیقی و بیرانوند بستگی به باشگاه و تعامل دوطرفه است. باشگاه در پی این است که هر اتفاقی می افتد به صلاح تیم باشد. 

 

به گزارش کاپ،وی درباره عدم حضوربرانکو و تلاش باشگاه برای جذب دروازه بان در غیاب او گفت: باید راهکار مناسبی را پیدا کنیم.الان نمی توان صحبت کرد. هر وقت قرارداد بستیم باید درباره اش بحث کنیم.

سخنگوی باشگاه درباره ادعای وکیل سوشا مبنی بر پیگیری نکردن باشگاه پرسپولیس خاطرنشان کرد:هرکسی در حالت استرس صحبتی را میزند. باشگاه حمایت می کند و تلاش خود را خواهد کرد. دیگر دوستان نیز پیگیر این موضوع خواهند بود. امیدوارم این مشکل هرچه زودتر حل شود.

وی در پاسخ به سوال خبرنگار کاپ، مبنی بر بدهکار بودن باشگاه های پرسپولیس و استقلال اذعان داشت: این اتفاقات همه ساله در پرسپولیس و استقلال رخ می دهد. بیلان کاری که در شش ماه گذشته داشتیم گزارش خواهیم کرد. هیات مدیره در پی حل این مشکلات است. باشگاه پرسپولیس همواره حسن نیت داشته است. ما این مساله را پیگیری می کنیم و آن را حل خواهیم کرد. 

عبدی درباره پرونده مانوئل ژوزه توضیح داد: فقط پرونده او مطرح نیست. بعضی اوقات مسائلی گفته می شود که نمی شود بیشتر درباره اش صحبت کرد. با پرونده ژوزه درگیر هستیم. هزینه زیادی پرداخت کرده ایم و همین طور به مسئولین ثابت کردیم که چقدر حسن نیت داریم. 

وی درباره جدایی پانادیچ از کادر فنی پرسپولیس خاطرنشان کرد: امروز متوجه شده ام که ایشان از تیم ما جدا می شود. در هر صورت این نظر کادر فنی است و باید به آن احترام گذاشت.

عبدی درباره اینکه کمیته فنی دخالتی در جذب بازیکن دارد یا خیر گفت: کادر فنی تصمیم می گیرد چه بازیکنی بیاید و برود. ولی کمیته فنی هم نظر خود را می گوید. 

وی درباره اینکه گفته بود از پرسپولیس انتظار بیشتری داشته است بیان داشت:من گفته بودم باید ابتدای فصل هم مثل الان با شیب تند و رو به رشد کارمان را ادامه می دادیم.متاسفانه از حرف های من برداشت های متفاوتی شد. مطمئن باشید هرشخص یا سیستمی که باعث پیشرفت باشگاه شود از او حمایت می کنیم. پارسال در کادر فنی بودم و حالا از من خواسته شد در هیات مدیره باشم. انجام وظیفه می کنم. 

سخنگوی باشگاه پرسپولیس درباره رایگان اعلام شدن طبقه دوم بازی پرسپولیس و استقلال خوزستان افزود: برای حمایت بیشتر هواداران این کار را کردیم. پاداش این حمایت را در بازی با استقلال خوزستان گرفتیم.

 

وی درباره لیست نقل و انتقالات تیم گفت: به هر صورت اینکه بخواهیم چند بازیکن بگیریم نیست. با توجه به اینکه برخی بازیکنان مثل ایمان صادقی از تیم رفته اند اینها صلاح دو طرف بود. چیزی که مهم است اعتقاد هیات مدیره و برانکو است که بازیکنان خود را حفظ کنیم. فعلا ورودی برای ما اعلام نکرده اند و امیدوارم چند روز آینده اعلام کنیم و ما هم محرمانه پیگیری خواهیم کرد.

عبدی درباره سرپرستی باشگاه پرسپولیس خاطرنشان کرد: اینها مشکلات حقوقی است. مساله انتخاب مدیرعامل در اختیار هیات مدیره است و باید دید مشکلات حقوقی باشگاه تا چه زمان حل می شود. مشکلات حقوقی تا هفته آینده حل خواهد شد.

وی درباره اتفاقات رخ داده برای سوشا مکانی و احتمال تهدید برای بازیکنان دیگر اذعان داشت: امیدوارم که از این تجربه درس بگیریم. این تجربه ای است که در سال ها پیش داشته ایم. برخی از این اتفاقات مربوط به باشگاه و خانواده است. درباره او نمی توان نظر داد. در نهایت بازیکنان باید حواس شان باشد که چه وظیفه سنگین و مسئولیتی دارند.  یکی از بزرگترین ویژگی های بازی در باشگاه بزرگ این است که بازیکنان باید مواظب خودشان باشند تا این اتفاقات رخ ندهد. نگاه کنید. سوشا گفته است که موبایل حک شده و به خاطر این مشکلات رخ داده است. بنابراین به گفته وکیل سوشا باید شاکی پرونده باشد. البته من اطلاعات زیادی در این زمینه ندارم. در فضای مجازی باید با حریم خصوصی دیگران احترام گذاشت. اینکه عکس خانواده مان پخش شود جای توجیه ندارد. خود من چند روز پیش قرار بود عکسی برایم فرستاده شود. اما گفتم که من هیچ وقت از فضای مجازی و برنامه ها استفاده نمی کنم. یک بار در 10 دقیقه پنجاه پیغام در فضای مجازی برایم آمد و من صفحه ام را بستم.

سخنگوی پرسپولیس برای آمادگی هدایتی برای یارگیری بیان داشت: به هر صورت ما نسبت به هر کسی که برای کمک به باشگاه اعلام آمادگی کند نظر مثبت داریم. امیدواریم همه پرسپولیسی ها به پرسپولیس کمک کنند. ما از چنین اتفاقاتی حمایت می کنیم. امیدواریم در روزهای آتی نفرات دیگر نیز به ما کمک کنند.

عبدی درباره مطالبات هادی نوروزی خاطرنشان کرد: هیات مدیره نسبت به انجام تعهدات باشگاه و حتی بیش از آن انجام وظیفه خواهد کرد. برخی از مشکلات قانونی است که باید حل شود. در حال حل کردن چنین معضلاتی هستیم. درباره  پول بازی با صبا  باشگاه پیگیر است و قرار شد یک نفر از اعضای خانواده نوروزی معرفی شود تا پول به وی پرداخت شود.

وی درباره سفر پرسپولیس به امارات و اتفاقات رخ داده در حوزه سیاست میان ایران و کشورهای عربی گفت: این اتفاقاتی که برای کشورمان رخ داده است به رده های بالای مملکتی مربوط است . ما تابع سیاست های جمهوری اسلامی ایران هستیم. هم برای ویزاها اقدام شده و هم برای اقامت. مشکل خاصی وجود ندارد.

 

 

وی ادامه داد: قرار شد ورزشگاه درفشی فر را مورد ساخت و ساز و مرمت قرار دهیم. امیدوارم تا انتهای فصل همین روند را ادامه داده و به مشکل مالی بر نخوریم. بحث اصلی در هیات مدیره زیرساخت هایی بود که موجب معرفی بازیکنان جوان برای باشگاه می شود. یکسری از مسائل بحث فنی است و یکسری بحث های روانی بازیکنان و بحث اجتماعی آنها. تلاش بر این است که افراد به صورت آموزش دیده وارد پرسپولیس شوند. بودجه در نظر گرفته شده و بحث های حقوقی آن نیز تمام شده است. هفته آینده نیز کار بزرگی انجام می دهیم. امیدوارم این کار بزرگ را پیش ببریم. احتیاج به کمک همه اعضای باشگاه و خبرنگاران دارم. 

سخنگوی پرسپولیس درباره پیشکسوتانی چون قلیچ و شفقتیان اذعان داشت: امیدوارم شرایط به گونه ای باشد که بتوانیم کمک کنیم. من خودم قبل از اینکه به انگلیس سفر کنم به دیدن قلیچ رفتم. یک موقع شرایطی مثل الان وجود دارد و باید پول ها را به جایی بدهیم که باشگاه متضرر نشود. امیدوارم بتوانیم با پیگیری های خود کمک نماییم.

وی درباره شکست های پرسپولیس در رده های پایه تصریح کرد: برنامه ما این است که یک راهکار جدید داشته باشیم و همه این موانع را رد کنیم. اگر به جای اینکه پول یک بازیکن بزرگسال را به کل پایه بدهیم لازم است که برنامه ریزی کنیم. باید برنامه ریزی درباره تیم های پایه موشکافانه انجام شود. گزارشات لازم را طاهری به هیات مدیره خواهد داد. واکنش ما این نیست که ابتدا هیات مدیره واکنشی نشان دهد و ما مشابه آن تصمیم بگیریم. بلکه گزارشات ارائه می شود و ما نتیجه را مطرح خواهیم کرد. 

سخنگوی پرسپلیس در پاسخ به کاپ، درباره اینکه آیا باشگاه از سوشا حمایت خواهد کرد یا خیر گفت: تا وقتی که مساله قانونی پیش نیاید که قابل حل شدن نباشد ما از سوشا حمایت می کنیم. اگر اتفاقی افتد که از دست ما خارج باشد تنها در آن صورت نمی توان کاری کرد.

عبدی درباره اینکه آیا سوشا به تیم باز میگردد بیان داشت: در هر صورت وظیفه ما این است که از ارکان باشگاه حمایت کنیم. از لحاظ روابط بازیکنان و باشگاه، باشگاه موظف است از لحاظ روابط انسانی جلو جلو رای صادر نکند. طوری که شما حرف می زنید انگار که الان رای سوشا صادر شده است.


همچنین بخوانید
دیدگاه شما

تصویر امنیتی بالا را به صورت عددی وارد کنید
کد امنیتی صحیح نمی باشد.
دیدگاه شما بعد از تایید مدیریت نمایش داده خواهد شد.