دسته بندی: سایر ورزش ها ، دیگر ورزش ها تاریخ: ۲۳:۲۱:۱۵ ۱۳۹۵/۰۶/۱
سایز متن:
+ -

کانون تکواندوکاران ایران در پی نتایج اخیر تکواندوکاران ایران در المپیک بیانیه ای صادر کرد.

به گزارش کاپ،در این بیانیه آمده است:

در کمال تأسف تیم ملی تکواندو مردان بدترین نتیجه را در تاریخ ورزش تکواندو ایران برای کشورمان به دست آورد. در این راستا نکات ذیل را به آگاهی مردم بزرگوار و جامعۀ ورزش کشور می رسانیم؛

 

1- اینک به خوبی روشن شده است که کانون تکواندوکاران ایران به عنوان نخستین و تنها فدراسیون غیردولتی و تخصصی ورزش کشور، بارها طی قریب به دو دهۀ گذشته به درستی کسب عناوین قهرمانی را محصول استعداد تک ستاره هایی می دانست که آقایان حاصل تلاش آنان را در کارنامۀ مدیریتی خود ثبت می کردند.

 

2- مسئولیت فنی این شکست تحقیرآمیز پیش از آن که بر عهدۀ کادر فنی ضعیف و آماتور تیم ملی باشد، بر عهدۀ اشخاص یا نهادهایی در ورزش است که در این چند سال از رئیس فدراسیون تکواندو که فاقد کم ترین پیشینه ی فنی لازم در عرصۀ قهرمانی و مربی‌گری بوده و حتی یک روز سابقۀ فعالیت اجرایی داوطلبانه در ورزش ندارد، حمایت کرده تا این فرد با استفاده از امکانات دولتی و بودجۀ بیت المال و استعدادهای شخصی و استثناها که در اولویت حاصل دسترنج مربیان سازنده و گمنام می باشند، خود را به عنوان یک مدیر ورزشی موفق مطرح نماید!

 

3- به کار بردن الفاظ رکیک توسط این شخص، اعم از مزدور و وطن فروش و  ... و اطلاق آن  به سرمربی اسبق تیم ملی که تازگی نداشته و چهار سال پیش پس از هشدار این مجموعه، به عدم نتیجه گیری در المپیک لندن به مدیران کانون نسبت داده و صد البته پاسخ مقتضی را دریافت نموده است؛ یادآور افتراها، نشر اکاذیب و توهین هایی است که این فرد مدعی تدین و دین داری که متاسفانه عنوان حوزوی بودن را نیز یدک می کشد، 16 سال پیش به اعضاء و مدیران شریف کانون تکواندوکاران ایران روا داشت.

 

4- کانون تکواندوکاران ایران و اتحادیه متخصصان ورزش های رزمی خواستار برکناری  دسته جمعی مسببان این شکست تلخ و پاسخ گویی آنان در مراجع ذیصلاح می باشند و امیدوار است برای سیستم دولتی ورزش و نهادهای نظارتی، بررسی هزینه کرد بیت المال عموماً و حیثیت ملی خصوصاً، در اولویت چندم قرار نداشته باشد.

 

 


همچنین بخوانید
۵ دیدگاه
 • نیما پاسخ

  ایول کانون تکواندوکاران ایران که نزدیک بیست ساله داره با این باند فدراسیون مبارزه میکنه. بنیان گذار و مدیرش هم دکتر علی حق شناس خودش از قهرمانان ملی و مربیان خبره تکواندو و سبک های آزاده و بنیان گذار تاپ تکواندو اولین سبک آزاد تکواندو تو دنیا است.

 • علی م تالش پاسخ

  البته اینم بگم من آقای مهدی بی باک را یادم رفت بنویسم که او نیز یکی از باتجربه ها و زحمتکشان و مدال آوران این رشته رزمی می باشند که باید تو این مجموعه باشند.

 • علی م تالش پاسخ

  واقعاً باید این کادر فنی تکواندو اخراج بشن و زحمتکشان واقعی این ورزش ملی مثل آقای یوسف کرمی، هادی ساعی، مهماندوست و ... که خاک خورده این ورزش زرمی هستند در رأس کار باشند(انشاءا..)

 • تراختورچی پاسخ

  بابا جمع کنین ، سرمربی اسبق و تکواندوکاران بی نوا که اگه نمیرفتن باید مثل خیلی از قهرمانای دیگه باید گوشه خیابون دست فروشی میکردن که ، همه دنبال فوتبالن به المپیکک که میرسه مدال میخان ، مدال که از آسمون نمی افته ، یوسف کرمی اون همه زحمت کشید الان کو ؟؟؟ کجاست ؟؟ وقتی به قهرمانانتون بها نمیدین بایدم بزارن برن

 • پژمان پاسخ

  دستت شما و درد نکنه. مردم فکر میکنم ازتون حمایت میکنن تا برکناری پولادگر و دوستانش و اومدن تیم جدید مدیریتی و فنی (انشأالله اقای مهماندوست)

دیدگاه شما

تصویر امنیتی بالا را به صورت عددی وارد کنید
کد امنیتی صحیح نمی باشد.
دیدگاه شما بعد از تایید مدیریت نمایش داده خواهد شد.