دسته بندی: سایر ورزش ها تاریخ: ۱۲:۵۹:۳۸ ۱۳۹۶/۰۲/۹
سایز متن:
+ -

محمدرضا براری در دسته 105 کیلوگرم با بالای سر بردن یک وزنه به مدال طلای یک ضرب رسید.

به گزارش کاپ،‌ سالن وزنه‌برداری شهر المپیک عشق‌آباد صبح امروز میزبان رقابت‌های دسته 105 کیلوگرم بود. ایران در این وزن دو نماینده داشت که محمدرضا براری توانست در یک ضرب به مدال طلا برسد. او با ثبت وزنه 177 کیلوگرم به این عنوان رسید.

علی هاشمی دومین نماینده ایران در این وزن بود که به تازگی وارد 105 کیلوگرم شده و وزنه 171 کیلوگرم را بالای سر برد و در جایگاه چهارم ایستاد.

براری در یک ضرب ابتدا وزنه 175 کیلوگرم را انداخت. سپس کادرفنی برای او وزنه 176 کیلوگرم را انتخاب کرد که بازهم نا موفق بود. اما در حرکت سوم او با ثبت وزنه 177 کیلوگرم کار را تمام کرد و قهرمان یک ضرب مسابقات آسیایی نام گرفت.

علی هاشمی که در یک ضرب چهارم شد ابتدا وزنه 165 کیلوگرم را بالای سر برد و سپس توانست 171 کیلوگرم را ثبت کند. او برای حرکت آخر خود تقاضای 177 کیلوگرم داشت و از پس این وزنه برنیامد. نماینده کره جنوبی هم با ثبت این وزنه چهارم شد.

پس از براری وزنه‌برداران ازبکستان و ژاپن با ثبت وزنه‌های 175 و 172 کیلوگرم دوم و سوم شدند. وزنه بردار ازبک در حرکت آخر خود 178 کیلوگرم را درخواست کرده بود تا مدال طلا را ازآن خود کند اما ناکام ماند تا طلای یک ضرب به نماینده ایران برسد.

کیانوش رستمی و جابر بهروزی با حضور در سالن عملکرد ملی‌پوشان را از نزدیک تماشا می‌کنند.


همچنین بخوانید
دیدگاه شما

تصویر امنیتی بالا را به صورت عددی وارد کنید
کد امنیتی صحیح نمی باشد.
دیدگاه شما بعد از تایید مدیریت نمایش داده خواهد شد.