دسته بندی: سایر ورزش ها ، دیگر ورزش ها تاریخ: ۲۰:۳۰:۵۵ ۱۳۹۵/۰۶/۱۰
سایز متن:
+ -

مراسم رسمی بدرقه کاروان ورزشی شهدای منا با حضور معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده، معاونان وزارت ورزش و جوانان و تعدادی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی برگزار شد.

به گزارش کاپ، مراسم رسمی بدرقه کاروان ورزشی شهدای منا با حضور شهیندخت مولاوردی، معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده، معاونان وزارت ورزش و جوانان، تعدادی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی و خانواده ورزشکاران پارالمپیکی در محل فدراسیون جانبازان و معلولین برگزار شد.

کاروان ١١١ نفره ورزشکاران پارالمپیکی ایران که از هفدهم شهریورماه بازیهای پارالمپیک ریو را پیش رو دارند با مراسم رسمی بدرقه که با طنین ملکوتی لبیک اللهم لک لبیک همراه بود، با حضور مسئولین و خانواده های خود، عازم سفر شدند.     
کاروان شهدای منا را ٢٣ ورزشکار از بانوان و ٨٨ نَفَر از آقایان تشکیل می دهند که در یک مراسم پر شور بدرقه شدند.
محمود خسروی وفا، رئیس فدراسیون جانبازان و معلولین ابراز امیدواری کرد که کاروان شهدای منا از هفدهم  شهریور با افتخار آفرینی و کسب مدالهای رنگارنگ شادی را برای مردم به ارمغان آورند.
وی گفت: اراده قوی ورزشکاران پارالمپیکی که توانمندیهای خود را به منصه ظهور می رسانند حاوی پیام مهمی است برای آنها که  علیرغم توانمندی های جسمانی اراده ای برای ورزش ندارند.
خسروی وفا گفت: تلاشها و برنامه ریزی های خوبی برای افتخار آفرینی این کاروان صورت گرفته که ان شاءالله با توکل بر خدا نتیجه بخش خواهند بود. 
دکتر سجادی، دکتر هاشمی، دکتر احمدی و دکتر شعبانی بهار معاونین و مازیار ناظمی رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ورزش و جوانان در مراسم بدرقه این کاروان حضور داشتند.
حجت الاسلام پژمان فر رئیس کمسیون فرهنگی مجلس شورای إسلامی نیز در این مراسم حضور داشت.
پیش از این نیز وزیر ورزش و جوانان از اردوی ورزشکاران اعزامی به پارالمپیک ریو بازدید کرده بود.

 


همچنین بخوانید
دیدگاه شما

تصویر امنیتی بالا را به صورت عددی وارد کنید
کد امنیتی صحیح نمی باشد.
دیدگاه شما بعد از تایید مدیریت نمایش داده خواهد شد.