دسته بندی: والیبال ، لیگ والیبال ایران ، سایر ورزش ها تاریخ: ۱۰:۰۲:۱۷ ۱۳۹۵/۱۰/۲۲
سایز متن:
+ -

آقای وزیر سلام!

به نظر می رسد والیبال که در چند سال اخیر با نتایجی که در رده تیم ملی بزرگسالان کسب کرده، مورد تمجید همگان قرار گرفته است؛ این روزها وضعیتی خوبی ندارد. فدراسیون با گذشت 5 ماه از المپیک 2016 نتوانسته سرمربی تیم ملی را انتخاب کند و روی هر گزینه ای که دست می گذارد، مشکلی برای انتخاب آن وجود دارد. به نظر می رسد همین مشغله ذهنی باعث شده تا مسئولان فدراسیون کمتر به فکر برگزاری منظم لیگ برتر باشند. این روزها شاهد هستیم که لیگ برتر والیبال ایران اتفاقات عجیبی را در خود جای می دهد. 

تیم های زیادی در رفت و آمد هستند و خیلی از تیم ها به دلیل مشکلات مالی تهدید به کناره گیری از سوی بازیکنان می شوند. بعد از صالحین ورامین، حالا پارسه رفت و برگشت داشته اما این تیم هم آنطور که خبر می رسد امروز مقابل حریفش حاضر نمی شود. اینطور که پیداست والیبال ایران حال و روز خوشی ندارد و باید برای اینکه از چاله به چاه نیفتد، به آن ورود کنید.

آقای وزیر! والیبال به رشته ای در سال های اخیر تبدیل شده که مردم به آن علاقه دارند و در خیلی از شهرها افراد زیادی را به سالن ها می کشد، پس شاید نباید تصور این را داشته باشیم که همه چیز در این  فدراسیون عالی پیش می رود. 


همچنین بخوانید
دیدگاه شما

تصویر امنیتی بالا را به صورت عددی وارد کنید
کد امنیتی صحیح نمی باشد.
دیدگاه شما بعد از تایید مدیریت نمایش داده خواهد شد.