دسته بندی: دیگر ورزش ها تاریخ: ۱۵:۵۸:۳۹ ۱۳۹۵/۰۹/۱۶
سایز متن:
+ -

لژیونرهای هندبال ایران با درس گرفتن از تجربه تلخ سال پیش ، امسال انتخاب های معقول تَر و مهندسی شده تری نسبت به پارسال داشتند .

به گزارش کاپ، سال گذشته برادران استکی ستاره های هندبال کشورمان هر کدامشان در ابتدا راهی آلمان و فرانسه شدند . سجاد خیلی زود با تیم آلمانی به بن بست خورد ، بعد از چند هفته معطلی در فرانسه سر انجام به قطر رفت و چند صباحی در لیگ این کشور بازی کرد و برادر بزرگتر نیز که به مون پلیه رفته بود ، چندان فرصتی برای إبراز وجود نیآفت .

در این بین تنها سید علیرضا موسوی بود که با داشتن تجارب خوب در لیگ مجارستان ، راهی دینامو بخارست رومانی شد و با انتخابی سنجیده تَر جاده صاف کن حضور امسال ملی پوشان ایرانی شاهو نصرتی و برادران استکی شد .

همین موضوع حالا کمک کرد تا محسن بابا صفری به لیگ ترکیه بپیوندد و ملی پوشان هندبال با انتخاب هایی سنجیده تَر هم بهتر از پارسال دیده شوند و هم بازیکنی مثل سجاد استکی با زدن ٦٨ گل تاکنون در میان ستارگان تراز اول اروپا اسم و رسمی برای خود رقم زند و مشتریان مطرحی در میان تیم های مدعی و متمول پیدا کند .

خبرهای رسیده از اروپا حاکی است ، سجاد استکی علی رغم صعود نکردن دینامو بخارست به مرحله دوم لیگ اروپا ، در فصل آینده خواهان جدی تَر از گذشته در میان تیم های بزرگ اروپایی خواهد داشت که سر و صدایش بزودی بلند می شود . مشتریانی از جنس وسپرم مجارستان ، بارسلون اسپانیا ، کیل و فلنزبورگ آلمان ، بارسلون اسپانیا و پاریس سن ژرمن فرانسه و ......

بزودی این بمب از سوی یکی از تیم های بزرگ ترکیده خواهد شد .


همچنین بخوانید
دیدگاه شما

تصویر امنیتی بالا را به صورت عددی وارد کنید
کد امنیتی صحیح نمی باشد.
دیدگاه شما بعد از تایید مدیریت نمایش داده خواهد شد.