دسته بندی: دیگر ورزش ها تاریخ: ۱۵:۵۴:۴۴ ۱۳۹۵/۰۹/۲۳
سایز متن:
+ -

علیرضا موسوی لژیونر هندبال کشورمان تصمیم دارد تا 40 سالگی بازی کند.

به گزارش کاپ، علیرضا موسوی هندبالیست ایرانی تیم دینامو بخارست رومانی درباره زندگی در رومانی به یکی از شبکه های تلویزیونی این کشور گفت: زندگی در اینجا خوب است. اینجا بسیار زیبا است. در دینامو عضویت دارم که تیم بسیار خوب و با کیفیتی است. در مجموع اینجا را خیلی دوست دارم.

وی درباره تفاوت های ایران و رومانی خاطرنشان کرد: قطعا تفاوت ها زیاد است چرا که رومانی در اروپا است و ایران در آسیا است. ما ایرانی ها مسلمان هستیم اما مردم ایران و رومانی شبیه یکدیگر هستند. مردم ایران بسیار مهربان هستند و اینجا هم مردم به همین گونه اند. ما با یکدیگر بسیار صمیمی هستیم و اینج هم مردم رابطه ای اینچنینی باهم دارند.

هندبالیست ایرانی تیم دینامو درباره شناختش از این کشور پیش از آمدن به این تیم گفت: من فقط دو بازیکن فوتبال در رومانی را می شناختم و آشنایی چندانی با اینجا نداشتم. گئورگی حاجی و بالینته.

وی درباره محبوبیت فوتبال در ایران گفت: محبوبیت فوتبال در ایران بسیار زیاد است و ما بازیکنان بزرگی هم داریم. فوتبال در همه کشور ها اول است. فوتبال و هندبال در ایران خیلی باهم فرق دارند. هندبال در ایران ورزش فقیری است. ما تیم ملی خوبی داریم اما لیگ ما چندان خوب نیست. ما بعد از قطر دومین تیم برتر آسیا هستیم. شما می دانید قطر هم قطر نیست چرا که بازیکنانش از کشورهای دیگر هستند.

موسوی درباره حضور در چمپیونزلیگ اذعان داشت: بعد از 11 سال دوباره در چمپیونزلیگ هستیم. شانس زیادی داریم که به دور دوم صعود کنیم و در این راه تلاش می کنیم. سال گذشته تیم خوبی داشتیم و امسال هم بازیکنان خاص و خوبی داریم. ما قهرمان رومانی شدیم و امید زیادی برای درخشش داریم.

وی درباره تفریحش در رومانی بیان داشت: من بیشتر در خانه هستم و فیلم می بینم. همچنین با دوستانم و هم تیمی هایم به کافه می رویم.من خیلی دوست دارم قبل از بازی های تیمم موزیک گوش کنم. بیشتر موزیک های کشورم را گوش می کنم وخیلی آنها را دوست دارم.

موسوی درباره اینکه تا چه زمانی می خواهد بازی کند عنوان کرد: من می خواهم تا 40 سالگی بازی کنم. نمی دانم بعد از آن چه اتفاقی می افتد. الان فکر نکرده ام که قرار است بعد از بازنشتگی مربیگری کنم یا مدیر شوم یا در بیزینس فعالیت کنم.

وی همچنین اذعان داشت: دینامو  بازیکنان خوب و فوق العاده ای دارد. ما یک بازیکن از فرانسه داریم. یک نفر از روسیه، سه نفر از ایران. ما شبیه برادر هستیم. ما به هم قول دادیم که قهرمان شویم و شایسته بهترین ها هستیم.

موسوی

وی درباره خواننده مورد علاقه اش گفت: من امیر تتلو را خیلی دوست دارم. یکی از آهنگ هایش هست که متن آن بدین گونه است:  خونه خوبه خونه مامانم امیده. خونه خوبه بوی مامانمو میده. این موزیک درباره آن است که می گوید خانه خوب است چون مادرم منتظرم است و خانه ما بوی مادرمان را می دهد.

موسوی در پایان درباره اینکه زبان رومانیایی را متوجه می شود یا خیر گفت: من بعضی از صداها و حرف های رومانیایی ها را بلد شده ام و متوجه می شوم. اما نمی توانم آنها را به خوبی بیان کنم چون بسیار دشوار است.

 


همچنین بخوانید
دیدگاه شما

تصویر امنیتی بالا را به صورت عددی وارد کنید
کد امنیتی صحیح نمی باشد.
دیدگاه شما بعد از تایید مدیریت نمایش داده خواهد شد.