دسته بندی: دیگر ورزش ها تاریخ: ۱۴:۰۴:۵۳ ۱۳۹۵/۰۸/۲۵
سایز متن:
+ -

 وزارت ورزش از بهترین فدراسیون‌های ورزشی در حوزه آموزش تقدیر کرد.

به گزارش کاپ، بعد از ظهر روز دوشنبه هتل المپیک میزبان مراسمی با عنوان تقدیر از بهترین‌ فدراسیون‌های ورزشی در حوزه آموزش بود. عبدالحمید احمدی معاون فرهنگی وزیر، بالاترین مقامی بود که از طرف وزارت‌خانه در این مراسم بود. در پایان سمینار از برترینهای آموزش ورزش کشور تجلیل به عمل آمد.

ادارات کل ورزش و جوانان استانهای اصفهان، آذربایجان شرقی و فارس در بخش استانهای برخوردار ؛ استانهای یزد، زنجان و کرمان در بخش نیمه برخوردار همچنین استانها چهارمحال بختیاری، سمنان و هرمزگان در بخش استانهای کم برخوردار به ترتیب حائز رتبه های اول تا سوم شدند.

فدراسیونهای بسکتبال، پزشکی ورزشی همچنین نجات غریق و کونگ فو به ترتیب به عنوان فدراسیونهای برتر در ارزیابی عملکرد آموزشی سال 94 مورد تقدیر واقع شدند.

فدراسیون والیبال در بخش بیشترین توزیع آموزشی، فدراسیون همگانی در بخش بیشترین برگزاری دوره آموزشی، فدراسیون کبدی در تولید محتوای آموزشی ،فدراسیون باستانی در حوزه آموزش عمومی ،فدراسیون شطرنج در نظارت و اثربخشی دوره های آموزشی ،فدراسیونهای وشو و اسکیت در استقرار چرخه استاندارد آموزشی رتبه برتر را بدست آوردند که از روسای فدراسیون ها ی برتر تجلیل به عمل آمد.

کارشناس برتر آموزش در فدراسیونهای ورزشی از فدراسیون روستایی و عشایری ،مدرس برتر در فدراسیونهای ورزشی از فدراسیون کونگ فو انتخاب شدند.

رییس فدراسیون برتر در زمینه فعالیت آموزشی : فدراسیون سوارکاری، کارشناس برتر آموزش در ادارات کل ورزش و جوانان از استان آذربایجان غربی، کارشناس برتر آموزش در هیات های استانی از آذربایجان غربی ، مدرس برتر در ادارات کل ورزش و جوانان استانها از استان مازندران، مدیرکل برتر استان در زمینه فعالیت های آموزشی : مدیرکل ورزش و جوانان استان ایلام انتخاب و از آنها در این سمینار تقدیر شد.

همچنین استان همدان، رتبه اول در مراکز علمی کاربردی ادارات کل و فدراسیون های ورزشی و حمایت از مراکز آموزش علمی کاربردی و فدراسیون تکواندو نیز فدراسیون برتر در حمایت از مراکز آموزشی علمی کاربردی انتخاب و از آنها تجلیل شد...

***

این انتخاب ها از سوی وزارت ورزش برای خیلی ها تعجب برانگیز بود به خصوص در بخش فدراسیون های برتر که حضور فدراسیون بسکتبال، پزشکی ورزشی، نجات غریق و کونگ فو کمی تعجب برانگیز بودچون به فرض مثال همه می دانند بسکتبال در بخش آموزش در سالهای اخیر عملکرد ضعیفی داشته است.

از همین رو با عبدالحمید احمدی معاون فرهنگی، آموزش و پژوهش وزارت ورزش و جوانان تماس گرفتیم تا از معیار انتخاب این فدراسیون ها مطلع شویم. دکتر احمدی به کاپ گفت:واقعیتش داستان این مراسم مفصل است و من زیاد در محیط آن نیستم. فکر می کنم ملایی مدیرکل دفتر برنامه ریزی آموزشی وزارت ورزش و جوانان که مسئول این برنامه بود مستندات بهتری می تواند ارائه دهدو با او تماس بگیرید.

با افشین ملایی مدیرکل دفتر برنامه ریزی آموزشی هم تماس گرفتیم اما متاسفانه او هم جوابگو نبود و از قرار معلوم به کربلا سفر کرده اند و باید تا بازگشت وی صبر کنیم و بعد متوجه خواهیم شد که دلایل انتخاب وزارت چه بوده است!


همچنین بخوانید
دیدگاه شما

تصویر امنیتی بالا را به صورت عددی وارد کنید
کد امنیتی صحیح نمی باشد.
دیدگاه شما بعد از تایید مدیریت نمایش داده خواهد شد.