دسته بندی: سایر ورزش ها ، دیگر ورزش ها تاریخ: ۱۶:۳۹:۱۴ ۱۳۹۵/۰۸/۱۴
سایز متن:
+ -

در مرحله نیمه نهایی رقابت‌های جام هندبال باشگاه های آسیا، تنها نماینده ایران به مصاف النور عربستان رفت. شاگردان کیخایی با نتیجه 35 بر 26 در برابر این تیم مغلوب شدند و از راه یابی به فینال بازماندند.

به گزارش کاپ، مرحله مقدماتی نوزدهمین دوره رقابتهای قهرمانی جام باشگاه های آسیا به میزبانی کشور اردن برگزار شد. با پایان مسابقات مرحله گروهی جام باشگاه های آسیا، 4 تیم برتر مرحله نیمه نهایی مشخص شدند. تیم نفت و گاز گچساران، نماینده کشورمان در مرحله نیمه نهایی به مصاف نماینده عربستان رفت ومقابل این تیم شکست خورد.

می آبادی، دبیر فدراسیون هندبال، در خصوص مسابقات قهرمانی جام باشگاه های آسیا و راهیابی تیم نفت و گاز گچساران به مرحله نیمه نهایی مسابقات، گفت: نوزدهمین دوره مسابقات جام باشگاه های آسیا با شرکت 8 تیم در دو گروه 4 تیمی برگزار شد. ورزشکاران ما در روز اول با الجزیره امارات بازی کردند که علی رغم برتری و توان تیمی، کم تجربگی باعث شد که بازی به مساوی کشیده شود. تیم کشورمان در مقابل الجیش با 9 اختلاف باخت، اما بازی فوق العاده ای را به نمایش گذاشت؛ به طوری که مسئول اجرایی مسابقات آسیا، از تیم بسیار تعریف کرد و گفت عملکرد این تیم برای ما غیر منتظره بود. با تیم الاهلی اردن نیز به رقابت پرداختند که توانستند این تیم را با اقتدار شکست دهند.متاسفانه بازیکنان تیم نفت و گاز گچساران در بازی مقابل النور شکست خوردند ونتوانستند به مرحله فینال صعود پیدا کنند.

دبیر فدراسیون هندبال، در ادامه گفت: تیم هایی که در رقابتهای جام باشگاه های آسیا حضور پیدا می کنند، مجاز هستند که تا 4 بازیکن را تقویت کنند. همه تیم ها به خصوص تیم های قطری بازیکنان خارجی به خدمت گرفته اند. تیم نفت و گاز گچساران نیز با توجه به این مجوز، از 3 بازیکن تیم ملی، از جمله سعید حیدری راد، مهدی موسوی و امین یوسف نژاد، در این رقابتها استفاده کرد.


همچنین بخوانید
دیدگاه شما

تصویر امنیتی بالا را به صورت عددی وارد کنید
کد امنیتی صحیح نمی باشد.
دیدگاه شما بعد از تایید مدیریت نمایش داده خواهد شد.