دسته بندی: فوتبال ايران ، نوستالژي ها تاریخ: ۰۱:۰۵:۲۷ ۱۳۹۶/۰۲/۸
سایز متن:
+ -

دیدار سپاهان و تراکتورسازی برای مهدی شریفی دیداری دراماتیک است.

بازیکنی که فوتبالش را مدیون سپاهان بود و دراین تیم ستاره شد، با زدن گل ثانیه های پایانی طلایی های اصفهان را به بحران جدی فرو برد. مهدی شریفی در سال 94 ودر نقل‌وانتقلات نیم‌فصل سرباز شد. ابتدا قرار بود به ملوان برود اما ناگهان در چرخشی جنجالی از ملوان به تراکتور پیوست.

وی که در سه بازی ابتدای نیم‌فصل دوم در ترکیب ثابت قلعه نویی قرار داشت و90  دقیقه بازی می کرد اما عملکرد موفقی نداشت و  تنها یک پنالتی مقابل پدیده گرفت. شاگردان امیر قلعه‌نویی هم درهیچ یک از این دیدارها به پیروزی نرسیدند تا شرایط برای سرمربی این تیم بسیار سخت شود. تا این که دیدار با سپاهان فرا رسید.

به نظرمی‌رسید قلعه‌نویی در دیدار روزگذشته مقابل سپاهان هم شریفی را از ابتدا در ترکیب قرار دهد اما این اتفاق رخ نداد و مهاجم 23 ساله و سرباز تراکتورسازی، کار را از روی نیمکت آغاز کرد. در حالی که بازی با نتیجه تساوی یک - یک دنبال می‌شد، شریفی در دقیقه 80 وارد زمین شد. اندکی بعد فوزیل موسی اف با اخراج خود کار سپاهان را دشوارتر کرد و سرانجام شریفی در ثانیه‌های پایانی بازی موفق شد دروازه تیم سابقش را باز کند. بدین ترتیب قلعه‌نویی به کمک مهاجم جدیدش توانست تا حدودی از زیر فشارها خارج شود و البته سپاهان به حال و روز وخیمی دچار شود. آنچه جالب بود عکس العمل شریفی بعد از این گل بود به طوری که  ناراحتی شریفی بعد از زدن گل به سپاهان در عکس مشهود می نمود.

به این ترتیب تراکتور پس از چهار هفته ناکامی طعم برد را چشید و سپاهان هم که 5 بازی پیاپی را مساوی کرده بود، سومین باخت پیاپی خود را تجربه کرد تا آمار ضعیف خود را ادامه دهد. در هر حال در پایان لیگ تراکتور 51 امتیازی چهارم شد و سپاهان 38 امتیازی یازدهم تا هر دو با دست خالی لیگ را ترک کنند.


همچنین بخوانید
دیدگاه شما

تصویر امنیتی بالا را به صورت عددی وارد کنید
کد امنیتی صحیح نمی باشد.
دیدگاه شما بعد از تایید مدیریت نمایش داده خواهد شد.