دسته بندی: فوتبال ايران ، نوستالژي ها تاریخ: ۱۶:۴۶:۳۸ ۱۳۹۴/۰۸/۱۹
سایز متن:
+ -

کمتر از دو دهه قبل تراکتورسازی یک نماینده درون دروازه تیم ملی فوتبال داشت.

 

به گزارش کاپ، دکتر علیرضا نیک مهر مردی بود که هم در ورزش و هم در تحصیل موفق بود. او دروازه بان تیمی بود که توسط واسیلی گوجا مربی رومانیایی تراکتور به یک قدرت در فوتبال ایران بدل شد. نیک مهر به واسطه درخشش در تراکتور به تیم ملی فوتبال رسید اما در دورانی که بسیاری از ورزشکاران به سختی تا دیپلم می رسیدند، نیک مهر تحصیل آکادمیک را در اولویت قرار داد و بعدها دارای مدرک  دکترای پزشکی عمومی از دانشگاه تبریز شد. هر چند که دست تقدیر مقرر داشته بود که او در سال 1382 در سانحه رانندگی جان خود را از دست بدهد.

پس از نیک مهر تا مدت ها تراکتور نماینده ای درون دروازه تیم ملی نداشت تا این که محسن فروزان به اردوی تیم ملی دعوت شد. فروزان در لیست کی روش برای جام ملت های 2015 نیز حضور داشت.

حالا نوبت به محمدرضا اخباری رسیده است. دروازه بان تیم ملی امید که هنوز فرصت نیافته است برای بزرگسالان بازی کند. اما می توان پیش بینی کرد که با توجه به سن و سال خود، این بخت را دارد که بیش از سایرین درون دروازه تیم ملی حضور داشته باشد.


همچنین بخوانید
۲ دیدگاه
  • اهورا پاسخ

    جای مهرداد طهماسبی هم در تیم ملی خالیه واقعا مهرداد بهترین دروازبانه.

  • مهرداد پاسخ

    خدا دکتر نیکمهر رو رحمت کنه به عشق اون و دیگر بازیکنهای غیور و بومی مثل کریم باقری ،جواد شالچی پژمان اسماعیل هلالی و .. می رفتیم باغشمال و لذت می بردیم از بازی باتعصب بچه های تیممون خدا واسیلی بزرگ رو هم حفظ کنه

دیدگاه شما

تصویر امنیتی بالا را به صورت عددی وارد کنید
کد امنیتی صحیح نمی باشد.
دیدگاه شما بعد از تایید مدیریت نمایش داده خواهد شد.