دسته بندی: فوتبال ايران ، نوستالژي ها تاریخ: ۲۰:۵۴:۵۱ ۱۳۹۶/۰۱/۲۹
سایز متن:
+ -

در هفته 29 لیگ 94-93 و در بازی دو تیم استقلال و تراکتور، سامان نریمان جهان موفق به هت تریک شد.

به گزارش کاپ، در این بازی حساس دو تیم با نفرات زیر به میدان آمدند:

ترکیب استقلال: محسن فروزان، امیرحسین صادقی، هرائر مگویان، هاشم بیک‌زاده (یعقوب کریمی 62)، میلاد فخرالدینی، امید ابراهیمی، جاسم کرار، بهنام برزای (خسرو حیدری 30)، محسن کریمی (آرش برهانی 45)، سجاد شهباززاده و رضا عنایتی

تراکتورسازی: حامد لک، میرهانی هاشمی (سعید آقایی 64)،‌ خالد شفیعی، دوس سانتوس، احمد کامدار(مهدی کیانی 76)، محمد ایران‌پوریان، فرید کریمی، فرشاد احمدزاده، آندرانیک تیموریان، سامان نریمان جهان و لوسیانو ادینیو (مهرداد بایرامی 63)

 در ابتدای نیمه نخست بازی برابر از سوی دو تیم دنبال می‌شد اما تراکتوری‌ها در یک صحنه و روی غافلگیر کردن استقلالی‌ها موفق شدند موقعیت خوبی را برای نریمان جهان ایجاد کنند و این بازیکن با ورود به محوطه جریمه استقلال با یک ضربه دقیق توپ را در دقیقه نهم به گل نخست بازی تبدیل کرد.

تراکتورسازی

در دقیقه 27 این دیدار نریمان جهان می‌توانست تیمش را برای بار دوم به گل برساند اما شوت او از بالای دروازه استقلال به اوت رفت. تنها دو دقیقه بعد و زمانی که یک ضربه ایستگاهی به سود استقلال اعلام شد، بیک‌زاده این توپ را به سمت دروازه تراکتورسازی زد که اشتباه عجیب حامد لک توپ را مقابل ابراهیمی انداخت و او به راحتی دروازه تراکتور را باز کرد تا حساب کار یک بر یک مساوی شود. اما این پایان کار دو تیم در نیمه اول نبود و در دقیقه 1+45 این دیدار ادینیو روی اشتباه مدافعان استقلال صاحب فرصت خوبی شد و دروازه آبی پوشان را برای بار دوم باز کرد. با آغاز نیمه دوم در حالی که انتظار می‌رفت استقلالی‌ها برای به تساوی کشاندن بازی دست به حملات پیاپی بزنند، این تراکتوری‌ها بودند که گل سوم را در دقیقه 55 به ثمر رساندند. پاس ادینیو به سامان نریمان جهان او را صاحب فرصت کرد که ضربه سر این بازیکن از میان پاهای فروزان به گل سوم تراکتوری ها تبدیل شد. در آخرین دقایق بازی باز هم سامان نریمان جهان توانست گلزنی کند و با هت تریک خود نقش بزرگی در پیروزی پر گل تراکتورسازی ایفا کند.


همچنین بخوانید
۱ دیدگاه
  • سایمان پاسخ

    این دیدار خیلی فرق داره و ما از از بازیکن خیلی در مضیقه هستیم فقط غیرت بچه ها و حمایت بی حاشیه تماشاگران میتونه کمک شایانی بکنه حتی اگه نتیجه دلخواه رو نگیریم نباید کوچکترین مورد بیانظباطی پیش بیاد در هر صورت به ضرر شهر و تیم شرمون هست .

دیدگاه شما

تصویر امنیتی بالا را به صورت عددی وارد کنید
کد امنیتی صحیح نمی باشد.
دیدگاه شما بعد از تایید مدیریت نمایش داده خواهد شد.