دسته بندی: والیبال تاریخ: ۱۰:۱۶:۱۵ ۱۳۹۵/۰۸/۹
سایز متن:
+ -

احتمال دارد باخت فنی تیم ورامین تبدیل به بازی معوقه شود.

به گزارش کاپ، تیم والیبال صالحین ورامین در هفته نخست رقابت های لیگ برتر بخاطر عدم تسویه حساب با بازیکنانش و همین طور پرداخت نکردن ورودیه در دیدار مقابل پارسه با باخت فنی مواجه شد و پس از آنکه  توانست نظر شاکیان را جلب کند در هفته دوم مقابل سایپا به میدان رفت.

حال از کادر فنی ورامین و بازیکنان این تیم شنیده می شود که از مسئولان فدراسیون درخواست دارند بازی هفته نخست آنها را به جای باخت فنی، معوقه اعلام کنند.

سعید درخشنده رئیس سازمان لیگ درباره این درخواست ورامینی ها به کاپ گفت:می توانیم اگر ورامینی ها درخواست کتبی دادند جلسه کارشناسی برگزار کنیم و در تجدید نظر خواسته آنها را بررسی کنیم. ما زمانی باخت فنی اعلام کردیم که فکر می کردیم ورامین دیگر در رقابت ها حاضر نخواهد شد آنهم بخاطر اینکه مشکلات آنها زیاد بود اما حالا که حل کرده و بازگشته اند می توان برای آنها جلسه تجدید نظر برگزار کرد.

وی در ادامه گفت: البته این را نه بخاطر ورامین بلکه بخاطر سایر تیم ها می گویم چون پاسه بخاطر برگزار نشدن این بازی سه بر صفر برنده شد و در صدر جدول قرار گرفت اگر بازی این دو تیم برگزار شود عدالت برای دیگر تیم ها هم برقرار خواهد شد.


همچنین بخوانید
دیدگاه شما

تصویر امنیتی بالا را به صورت عددی وارد کنید
کد امنیتی صحیح نمی باشد.
دیدگاه شما بعد از تایید مدیریت نمایش داده خواهد شد.