دسته بندی: والیبال تاریخ: ۲۱:۲۳:۵۲ ۱۳۹۵/۱۰/۱۲
سایز متن:
+ -

دیدار تیم‌های هاوش گنید و شهرداری تبریز در هفته پانزدهم لیگ برتر والییال به دلیل ترک میدان از سوی نماینده تبریز نیمه تمام ماند.
به گزارش کاپ، در آخرین دیدار هفته پانزدهم سوپرلیگ والیبال تیم‌های هاوش گنید و شهرداری در سالن المپیک گنبد به مصاف هم رفته بودند که با بیرون رفتن نماینده تبریز از زمین در ست چهارم نیمه تمام ماند.
در ست چهارم این دیدار هنگامی که شهرداری تبریز با نتیجه 14 بر 13 از میزبان خود پیش بود، هواداران تیم میزبان اقدام به پرتاب اشیاء و سنگ به زمین مسابقه کردند که در پی آن امیر حسینی پاسور تیم شهرداری تبریز آسیب دید و در ادامه تبریزی‌ها به نشانه اعتراض زمین بازی را ترک و راهی رختکن شدند.
پس از این اتفاقات گروه داوری این دیدار دقایقی را منتظر بازگشت تیم شهرداری ماندند اما عدم حضور این تیم در میدان باعث شد تا آنها نیز زمین مسابقه را ترک کنند.
حال بایستی منتظر ماند و دید کمیته انضباطی فدراسیون والیبال در مورد این بازی و نتیجه آن چه رایی را صادر خواهد کرد؟
لازم به ذکر است؛ بازیکنان تیم شهرداری تبریز پس از مصدومیت امیر حسینی شی پرتاب شده از سوی هواداران گنبدی را به ناظر بازی تقدیم کردند.
شهرداری تبریز در سه ست نخست این دیدار در مجموع ست‌شماری با نتیجه 2 بر یک از میزبان خود عقب افتاده بود؛ تبریزی‌ها ست نخست را با برتری 25 بر 20 به سود خود خاتمه داده و در ست‌های دوم و سوم با امتیازات 21 بر 25 و 20 بر 25 نتیجه را به میزبان واگذار کردند.


همچنین بخوانید
۳ دیدگاه
دیدگاه شما

تصویر امنیتی بالا را به صورت عددی وارد کنید
کد امنیتی صحیح نمی باشد.
دیدگاه شما بعد از تایید مدیریت نمایش داده خواهد شد.