دسته بندی: والیبال تاریخ: ۲۱:۰۹:۰۸ ۱۳۹۵/۱۰/۱۹
سایز متن:
+ -

نشست اضطراری مقامات تربیت بدنی نیروهای مسلح با مسىولین فدراسیون والیبال عصر امروز پیرامون موضوع حذف تیم پارسه از لیگ برتر والیبال برگزار شد.
به گزارش کاپ، سازمان لیگ فدراسیون والیبال روز گذشته با توجه به اینکه باشگاه پارسه به تعهدات خود برای پرداخت قرارداد بازیکنان و کادر فنی این تیم اقدامی نکرده بود، برابر مفاد بند 7-27 آئین نامه سازمان لیگ پارسه تهران را از لیگ برتر مردان حذف کرد.
در پی این تصمیم، با درخواست تربیت بدنی نیروهای مسلح و مدیریت و بازیکنان و کادر فنی تیم پارسه نشستی اضطراری عصر امروز (یکشنبه) در دفتر دکتر محمدرضا داورزنی رئیس فدراسیون والیبال با حضور سردار باران چشمه رئیس تربیت بدنی نیروهای مسلح، محمود افشاردوست دییر کل فدراسیون، سعید درخشنده رئیس سازمان لیگ، اله وردیان مدیرعامل باشگاه پارسه تهران و کادر فنی و بازیکنان این تیم برگزار شد و رئیس تربیت بدنی نیروهای مسلح با ابراز نگرانی از وضعیت بازیکنان سرباز این تیم گفت: ستاد تربیت بدنی نیروهای مسلح علاقمند است با برطرف کردن مشکلات مالی موجود، زمینه حضور تیم پارسه را در رقابت های لیگ برتر فراهم کند تا بازیکنان والیبال سرباز که آیندگان این رشته ورزشی ایران هستند، از این موضوع آسیبی نبینند.
در پایان این جلسه دو ساعته پس از بحث و بررسی مقرر شد، در صورت پرداخت ٣٠ در صد از قرار داد بازیکنان و کادر فنی تیم و تسویه بدهی ها تا روز سه شنبه ٢١ دیماه، تیم پارسه با تمامی بازیکنان و کادر فنی خود روز چهارشنبه ٢٢ دیماه در لیگ برتر مسابقه خواهد داد. همچنین مدیریت باشگاه پارسه موظف است 35 درصد از قرارداد بازیکنان و کادر فنی تیم والیبال پارسه تهران نیز تا آغاز مرحله پلی آف و الباقی مبالغ قرار دارد تا پایان فصل پرداخت کند. در غیر اینصورت تیم والیبال پارسه از لیگ برتر والیبال در سال ٩٥ کنار گذاشته خواهد شد.


همچنین بخوانید
دیدگاه شما

تصویر امنیتی بالا را به صورت عددی وارد کنید
کد امنیتی صحیح نمی باشد.
دیدگاه شما بعد از تایید مدیریت نمایش داده خواهد شد.