دسته بندی: والیبال تاریخ: ۱۵:۳۱:۰۰ ۱۳۹۵/۰۹/۲۱
سایز متن:
+ -

رئیس سازمان لیگ فدراسیون والیبال از ایجاد تمهیدات لازم برای برگزاری مسابقه تیم های بانک سرمایه و پیکان تهران در هفته پایانی دور رفت خبر داد.
به گزارش کاپ، هفته پایانی و یازدهم دور رفت مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های برتر ایران جام شهدای منا امروز با شش دیدار پیگیری خواهد شد.
تیم های بانک سرمایه و پیکان تهران که با 9 برد و 24 امتیاز در رتبه های اول و دوم جدول این رقابت ها قرار دارند، از ساعت 17 و 30 دقیقه در خانه والیبال تهران برای کسب عنوان قهرمانی نیم فصل به مصاف یکدیگر می روند.
رئیس سازمان لیگ فدراسیون والیبال با اشاره به حساسیت های خاص این مسابقه گفت: تمهیدات لازم برای برگزاری مسابقه ای شایسته انجام شده است و کوچکترین بد اخلاقی ها نیز برخورد خواهد شد.
سعید درخشنده تصریح کرد: این مسابقه سیستم بررسی ویدیو چک خواهد داشت و فیلم صحنه هایی که از سوی سرمربیان درخواست شود، برروی تابلو خانه والیبال به نمایش گذاشته می شود.
رئیس سازمان لیگ به انتخاب داوران با تجربه بین المللی برای قضاوت این مسابقه اشاره کرد و گفت: من و امیداور حاتمی رئیس کمیته داوران نیز به عنوان ناظران این مسابقه در سالن هستیم تا از نزدیک نظاره گر این دیدار حساس باشیم.
وی در پایان گفت: با کاپیتان تیم های بانک سرمایه و پیکان تهران نیز صحبت کردیم و از آن خواستیم که کلیه رفتارهای داخل زمین را به خوبی مدیریت کنند تا در نهایت تماشاگران حاضر در خانه والیبال تهران شاهد مسابقه جذاب و تماشاگر پسند باشند.


همچنین بخوانید
دیدگاه شما

تصویر امنیتی بالا را به صورت عددی وارد کنید
کد امنیتی صحیح نمی باشد.
دیدگاه شما بعد از تایید مدیریت نمایش داده خواهد شد.