دسته بندی: والیبال تاریخ: ۱۱:۴۳:۳۸ ۱۳۹۴/۰۲/۹
سایز متن:
+ -

سرعتی زن تیم ملی والیبال هم از حضور در اردوی آماده‌سازی لیگ جهانی انصراف داد.

به گزارش کاپ، بعد از ترک اردو توسط آرمین تشکری گزینه‌های متعددی برای جایگزینی او در تیم ملی بودند. یکی از این گزینه‌ها حامد رضایی بود که از سال 2005 سابقه حضور در اردوهای تیم ملی را دارد و در این 2 سال اخیر عملکرد خوبی است. او با اینکه در لیست 25 نفر تیم ملی برای حضور در لیگ جهانی حضور داشت صبح روز چهارشنبه اردوی تیم ملی را ترک کرد تا به ارومیه کنار خانواده‌اش برود.

او در مورد این تصمیمش گفت: شرایط دوری از خانواده برای همه سخت است و من هم از این قاعده مستثنا نیستم اما در این چند وقت اخیر شرایطم طوری شد که در ارومیه کنار خانواده‌ام باشم بهتر است. من اوایل خردادماه به خواست خدا پدر خواهم شد و خانواده‌ام به حضور من نیاز داشتند. هر چه قدر سعی کردم با شرایط کنار بیایم اما نمی‌شد و هر روز هزاران فکر در سرم بود که کار را برایم سخت می‌کرد. خواستم در این ماه آخر کنار همسرم باشم تا بدون استرس دخترم به دنیا بیاید. این موضوع را با کادر فنی تیم ملی در میان گذاشتم و اجازه گرفتم تا به ارومیه بازگردم.

او در ادامه افزود: روز آخر که می‌خواستم از ارومیه به تهران بازگردم برای شروع اردو هواپیما با یک مشکل فنی روبه‌رو شد که به همین دلیل 45 دقیقه دیرتر به تهران رسیدیم. همین موضوع موجبات استرس همسرم را فراهم کرد و شبیه به این مسائل کم نیست. خودم هم نتوانستم تحمل‌کنم در روزهایی که باید کنار همسرم باشم تمرین کنم و با هماهنگی مسئولان تیم ملی این چند هفته را تصمیم گرفتم مقدمات تولد دخترم را فراهم کنم. بااین‌حال تمریناتم را در ارومیه از دنبال می‌کنم تا برای رویدادهای بعدی بتوانم کمک کنم.


همچنین بخوانید
دیدگاه شما

تصویر امنیتی بالا را به صورت عددی وارد کنید
کد امنیتی صحیح نمی باشد.
دیدگاه شما بعد از تایید مدیریت نمایش داده خواهد شد.