دسته بندی: والیبال تاریخ: ۱۱:۵۰:۳۰ ۱۳۹۵/۱۰/۲۳
سایز متن:
+ -

رییس فدراسیون والیبال گفت:در هفته آینده، یک یا دو گزینه‌ای که با شرایط ما همخوانی بیشتری خواهد داشت در تهران حاضر خواهد شد.

به گزارش کاپ،محمد رضا داورزنی اظهار داشت:مذاکره با 3 گزینه اصلی یعنی خواویر وبر، مائورو بروتو و ایگور کولاکوویچ ادامه دارد. ما برنامه آنها را اخذ کرده‌ایم و اگر بنا داشتیم که کمی عجله کنیم تا الان با یکی از آنها به نظر ما شرایط بهتری دارد به توافق رسیده بودیم.

او ادامه داد: علاوه بر 3 مربی فوق، یک گزینه دیگر هم به لیست ما اضافه شده است. با این حال در هفته آینده، یک یا دو گزینه‌ای که با شرایط ما همخوانی بیشتری خواهد داشت در تهران حاضر خواهد شد تا ضمن دیدن لیگ برتر،‌ قراداد او را نهایی کنیم.

داورزنی درباره انصراف رادوستین استویچف از قبول سرمربیگری تیم ملی ایران گفت: این مربی برای خودش شرط گذاشته بود که هدایت تیمی را قبول کند که بتواند در المپیک به مدال برسد. عنوان چهارمی و دوازدهمی المپیک برای او فرقی نداشت. در واقع ما برای او شرطی نگذاشته بودیم.


همچنین بخوانید
۱ دیدگاه
  • سعید پاسخ

    ببینیم بلاخره تخم دو زرده فدراسیون کی باز می شه. اما بهر حال مائورو بروتو خیلی بهتر از اون 2 تا گزینه اخراجی هست. هم سابقه هدایت تیم بزرگ ایتالیا رو داره و هم اینکه از نظر نظم و انظباط خودشو ثابت کرده. در ضمن مربیای ایتالیایی والیبال رو به معنای واقعی می شناسند چیه و مکتب کامل تری نسبت به بقیه دارن.

دیدگاه شما

تصویر امنیتی بالا را به صورت عددی وارد کنید
کد امنیتی صحیح نمی باشد.
دیدگاه شما بعد از تایید مدیریت نمایش داده خواهد شد.