دسته بندی: والیبال تاریخ: ۱۴:۱۰:۱۹ ۱۳۹۵/۰۶/۷
سایز متن:
+ -

والیبال ترکمنستان وعربستان در رقابت های جام باشگاه های آسیا 10 هزار دلار جریمه شدند.

به گزارش کاپ، سعید درخشنده رئیس امور فنی مسابقات والیبال قهرمانی آسیا درباره جریمه شدن تیم عربستان گفت: دو تیم عربستان و ترکمنستان به دلیل عدم حضور بعد از ثبت نام در مسابقات، هر یک 10 هزار دلار جریمه شدند.

درخشنده که عضو کمیته مسابقات کنفدراسیون والیبال آسیا است افزو: رقابت ها در شهر “نای پی” انجام می شود که در آینده شهر “یانگون” میانمار جایگزین می شود، میانمار سه سالن استاندارد بین المللی با مجموع ظرفیت های 5000 و 3000 نفری با اتاق های VIP و هتل پنج ستاره میزبان خوبی است.

او در ادامه گفت: کره جنوبی غایب بزرگ این دوره از مسابقات است اما با این حال جالب است پارک کی وون را به عنوان رئیس کمیته مربیان آسیا برگزیدند به نظر من  این جایگاه حق مربیان ایرانی امثال کارخانه است.

رئیس کمیته فنی مسابقات اضافه کرد: در مجموع بازیکنان شاخص جهان در تیم های مختلف آسیایی بازی می کنند، بازیکنانی از روسیه، اوکراین، برزیل، کوبا، صربستان و مربیانی از سوئد، امریکا و تونس تیم های این دوره را همراهی می کنند و تیم شانگ های چین نیز از “گروزر” بازیکن مجارستانی تیم ملی آلمان سود می برد و همه با تمام قدرت آماده اند تا جواز حضور در مسابقات باشگاه های جهان را به دست آورند و تیم بانک سرمایه هم تاکنون به نتایج خوبی دست پیدا کرده است و شانس اول قهرمانی است.


همچنین بخوانید
دیدگاه شما

تصویر امنیتی بالا را به صورت عددی وارد کنید
کد امنیتی صحیح نمی باشد.
دیدگاه شما بعد از تایید مدیریت نمایش داده خواهد شد.