دسته بندی: والیبال تاریخ: ۱۴:۲۹:۱۳ ۱۳۹۵/۰۸/۳
سایز متن:
+ -

رئیس سازمان لیگ فدراسیون والیبال گفت: اگر مشکلات تیم والیبال صالحین ورامین حل نشود این تیم از جریان مسابقات حذف خواهد شد.

به گزارش کاپ، هفته اول رقابت‌های لیگ برتر والیبال باشگاه‌های کشور برگزار شد و کمی خبرهای حاشیه‌ای هم داشت؛ از جمله آنها می‌توان به عدم برگزاری بازی تیم‌های صالحین ورامین و پارسه تهران و غیبت پاسور ایتالیایی شهرداری ارومیه اشاره کرد.

سعید درخشنده، رئیس سازمان لیگ فدراسیون والیبال در خصوص غیبت، دراگان تراویسا پاسور ایتالیایی شهرداری ارومیه در هفته اول رقابت‌ها برابر پیکان گفت: مشکل این بازیکن اصلاً به فدراسیون ربطی ندارد، بلکه به دلیل مشکلی که بر سر مبلغ قرارداداش با باشگاه‌ شهرداری ارومیه و فدراسیون والیبال ایتالیا وجود داشت ITC تراویسا صادر نشد. فکر می‌کنم در این خصوص اقداماتی انجام شده و این بازیکن می‌تواند از هفته دوم در ترکیب تیمش قرار بگیرد.

رئیس سازمان لیگ فدراسیون درمورد آخرین وضعیت نماینده ورامین برای حضور در ادامه رقابت‌های لیگ برتر گفت: اگر تسویه حساب ورامینی‌ها به صورت کامل انجام شود این تیم می‌تواند از هفته دوم برابر حریفان خود به میدان برود، اما در غیر اینصورت بر اساس مقررات این تیم از جریان رقابت‌ها حذف خواهد شد.


همچنین بخوانید
دیدگاه شما

تصویر امنیتی بالا را به صورت عددی وارد کنید
کد امنیتی صحیح نمی باشد.
دیدگاه شما بعد از تایید مدیریت نمایش داده خواهد شد.