دسته بندی: والیبال تاریخ: ۲۰:۰۲:۱۵ ۱۳۹۵/۱۰/۲۱
سایز متن:
+ -

برای دومین بار در لیگ سی ام فدراسیون والیبال رای به حذف یک تیم لیگ برتری می دهد و سپس از موضع خود کوتاه می آید!
به گزارش کاپ،سعیده فتحی-عجب لیگی شده امسال، رفت و آمدها در لیگ برتر والیبال تمامی ندارد! یک روز فدراسیون اعلام می کند تیم ورامین دیگر حق حضور در رقابت ها را ندارد و بازیکنانش آزاد هستند، چند روز بعد از تصمیمش کوتاه می آید و بازگشت ورامین به رقابت ها را اعلام می کند! چند روز می گذرد و این بار اعلام می کند تیم پارسه منحل است و چند روز بعد می گوید پارسه به رقابت ها بازگشت! این برای دومین بار در لیگ سی ام است که فدراسیون والیبال رای به حذف یک تیم لیگ برتری می دهد و سپس از موضع خود کوتاه می آید. متاسفانه این شرایط نشان می دهد که والیبال ما در شرایط بدی گرفتار شده و این موضع گیری های سختگیرانه و در پی آن کوتاه آمدن از مواضع تنها نشان از عدم برنامه ریزی صحیح و سوء مدیریت سازمان لیگ دارد.

ای کاش فدراسیون نشین ها قبل از اینکه رای به حذف یک تیم دهند، آن تصمیم را سبک و سنگین کنند و وقتی رای دادند حداقل به رای خود احترام بگذارند.آنها باید یا از اول رایی را صادر نکنند که توان اجرای آن را ندارند یا وقتی رای دادند روی رای خود بمانند و هر روز یک تصمیم نگیرند.
بدون شک مسئولان فدراسیون می خواهند قانون را اجرا کنند اما در مقابل فشار هواداران، مسئولان تیم ها، نمایندگان مجلس یا شخصی همچون سردار باران چشمه نمی توانند مقاومت کنند و در نتیجه رای خود را تغییر می دهن د اما ای کاش قبل از صدور رای به همه این فشارها فکر کنند و بعد تصمیم بگیرند. اینکه فدراسیون هر روز از رای خود بازمی گردد چهره قشنگی ندارد و دیگر کسی رای های سازمان لیگ را جدی نمی گیرد.
پس از این رفت و آمدها حالا نوبت به گنبدی ها رسیده است منتهی این بار فدراسیون رای به حذف گنبد نداده بلکه کمیته انضباطی در خصوص نتیجه دیدار ناتمام هاوش گنبد و شهرداری تبریز رای به سود تبریزی ها اعلام و هاوش گنبد را بازنده 3 بر صفر این بازی معرفی کرد. بر همین اساس مدیرعامل باشگاه هاوش در اعتراض به رای صادر شده از انصراف این تیم از حضور در ادامه مسابقات خبر داد.

متن بیانیه به شرح زیر است:
با سلام خدمت هواداران والیبال استان گلستان و خصوصا گنبد کاووس
متاسفانه کمیته انضباطی فدراسیون والیبال با رای جانب دارانه در خصوص دیدار نیمه تمام هاوش در برابر شهرداری تبریز که به نوعی توهین این کمیته و ‌فدراسیون والیبال به شما هواداران و نیز ‌پایتخت والیبال ایران محسوب میشود رای به برتری تیم تبریزی داد. در واقع این کمیته با مظلوم کردن گنبدیها بر ضعف ناظر ضعیف خود در اداره بازی و سیاه نمایی ‌بازیکن آن تیم سرپوش ‌گذاشت. مطمئنا این باشگاه تا احقاق حق خود کوتاه نخواهد آمد. ضمنا در مورد اتفاقات لیگ ‌امسال و حواشی ‌پشت پرده گفتنی بسیار ‌است که در آینده بطور مفصل به آن خواهم پرداخت.. جالب توجه اینکه این کمیته برای حرکات ناشایست بازیکنان آن تیم و نیز ناظر ضعیف خود هیچ تنبیهی در نظر نگرفته است. با توجه به اینکه عزت و احترام والیبال گنبد و شما هواداران برای ما از همه چیز مهمتر است برخلاف میل باطنی به خاطر توهینی که به والیبال گنبد و شما هواداران شد انصراف هاوش را از ادامه لیگ برتر سال 95 اعلام میدارم.
مهدی محمدی- مدیرعامل باشگاه هاوش ‌گنبد "

حالا باید منتظر ماند و دید فدراسیون این بار با گنبدی ها چه خواهد کرد. آنها امروز باید از ورامینی ها پذیرایی کنند و مشخص نیست که در رقابت ها حاضر خواهند شد یا پای انصراف خود خواهند ایستاد.


همچنین بخوانید
دیدگاه شما

تصویر امنیتی بالا را به صورت عددی وارد کنید
کد امنیتی صحیح نمی باشد.
دیدگاه شما بعد از تایید مدیریت نمایش داده خواهد شد.