دسته بندی: والیبال تاریخ: ۱۳:۱۲:۴۰ ۱۳۹۴/۰۵/۲۵
سایز متن:
+ -

این طور که مشخص است تصمیم گیری برای کاپیتان معروف سخت شده است. از یک طرف دلش با تیم شهرش است و از طرف دیگر دو پیشنهاد خوب از دو تیم دیگر دارد و باید منتظر ماند و دید که پاسور تیم ملی چه تصمیمی برای فصل آینده خود خواهد گرفت.

به گزارش کاپ، تقریبا تکلیف بازیکنان تیم ملی برای حضور در لیگ برتر مشخص شده است و تیم های فصل آینده خود را انتخاب کرده اند اما اصلی ترین بازیکن تیم ملی هنوز نتوانسته انتخاب نهایی خود را بکند. سعید معروف کاپیتان تیم ملی والیبال بازیکنی است که هنوز نتوانسته انتخاب نهایی خود را بکند.

سعید که فصل گذشته ارومیه را ترک کرد و راهی لیگ روسیه شد امسال هم با پیشنهاد ارومیه ای ها مواجه است. او پیش تر گفته بود که قصد دارد این فصل را هم در ایران باشد و برای همین هم علاوه بر ارومیه طبق شنیده ها دو تیم دیگر هم خواهان حضور او هستند.

این طور که شنیده می شود علاوه بر شهرداری ارومیه، ورامینی ها هم خواهان حضور معروف هستندی، به تازگی مشهدی ها هم به جمع خواهان معروف پیوسته اند. ثامنی ها که تازه تصمیم به حضور در لیگ برتر والیبال گرفته اند گویا خواهان حضور سعید معروف در تیم خود هستند و این طور که مشخص است معروف بر سر سه راهی قرار گرفته و هنوز نتوانسته راه نهایی خود را انتخاب کند.


همچنین بخوانید
دیدگاه شما

تصویر امنیتی بالا را به صورت عددی وارد کنید
کد امنیتی صحیح نمی باشد.
دیدگاه شما بعد از تایید مدیریت نمایش داده خواهد شد.