دسته بندی: والیبال تاریخ: ۲۱:۲۵:۱۳ ۱۳۹۵/۱۲/۲۲
سایز متن:
+ -

بازیکن تیم بانک سرمایه گفت: متاسفانه برخی می‌خواهند ارزش قهرمانی ما را پایین بیاورند و دائم بهانه‌گیری می‌کنند و می‌گویند زمین کج بود.

به گزارش کاپ،محمد موسوی بعد از قهرمانی بانک سرمایه در لیگ برتر والیبال گفت: سال گذشته و امسال تیم ما برای قهرمانی در لیگ بسته شده بود و خوشحالم که برای دومین دوره پیاپی ما توانستیم قهرمانی لیگ را به دست آوریم. خوشبختانه بازیکنان ما از نظر فنی نمایش فوق‌العاده‌ای در طول لیگ داشتند و با ارتباط خوبی که میان همه بازیکنان وجود داشت توانستیم قهرمانی را به دست بیاوریم.در چند سال گذشته فکر نمی‌کنم تیمی تنها با دو باخت قهرمان شده باشد. باید به تیم و آقای کارخانه و همچنین مسئولان تیم تبریک بگویم که توانستیم در یک سال سخت قهرمانی لیگ را به دست بیاوریم.

سرعتی‌زن تیم بانک سرمایه گفت: با تمام فراز و نشیب‌هایی که در لیگ وجود داشت ما خوب بودیم و تنها با دو باخت قهرمان لیگ شدیم. نتایج نشان داد که بانک سرمایه با شایستگی قهرمانی لیگ را به دست آورده است.

موسوی درباره اینکه گفته می‌شود بانک سرمایه با بازیکنان ملی‌پوش خود کار سختی برای قهرمانی نداشت گفت: متاسفانه هم امسال و هم سال گذشته برخی به ما کم‌لطفی می‌کنند و می‌خواهند ارزش قهرمانی ما را پایین بیاورند. دائم صحبت از کج بودن زمین و یا ناداوری است.


همچنین بخوانید
دیدگاه شما

تصویر امنیتی بالا را به صورت عددی وارد کنید
کد امنیتی صحیح نمی باشد.
دیدگاه شما بعد از تایید مدیریت نمایش داده خواهد شد.