دسته بندی: والیبال تاریخ: ۱۶:۳۱:۲۶ ۱۳۹۵/۱۰/۱۰
سایز متن:
+ -

تیم والیبال شهرداری تبریز در دور برگشت عملکرد بهتری داشت و مقابل ورامین هم به یک پیروزی شیرین دست یافت.
به گزارش کاپ، عادل بناکار سرمربی تیم والیبال شهرداری تبریز درخصوص پیروزی مقتدارنه تیمش مقابل صالحین ورامین در هفته چهاردهم لیگ برتر والیبال گفت: اعتقاد دارم بازی بسیار خوبی مقابل حریف‌مان انجام دادیم و شایسته پیروزی بودیم. علی‌رغم اینکه 4 بازیکن‌مان را در اختیار نداشتیم ولی با تلاش و همت بچه‌ها توانستیم با برد قاطع دل هواداران‌مان را شاد کنیم. امروز بازیکنانم ثابت کردند یک تیم هستند و این برای من خیلی امیدوار کننده است.
سرمربی تیم والیبال شهرداری تبریز درباره اضافه شدن بهرام فرید و امیر حسینی به تیمش نیز گفت: هر دو نفر بازیکن بزرگی هستند و در شایستگی آنها هیچ شبهه‌ای وجود ندارد. حضور این دو بازیکن به تیم ما شادابی بخشیده و بچه‌ها هم با این شادابی بازی‌های خوبی انجام می‌دهند.
این مربی با تشکر از هواداران تیمش گفت: هواداران همیشه یار و یاور ما بوده‌اند و حتی در مواقع باخت ما را تنها نگذاشتند که جای تقدیر است. هواداران‌مان در این بازی هم برای شهرداری سنگ تمام گذاشتند که جا دارد تشکر ویژه‌ای از آن‌ها داشته باشم.
وی با اشاره به سخن سرمربی سابق تیم فوتبال منچستریونایتد تأکید کرد: آلکس فرگوسن می‌گوید "کسانی که در شکست‌ها پشت تیمشان نیستند حق ندارند در پیروزی‌ها کنار تیم باشند" و هواداران ما نیز در زمان باخت‌ در کنار تیم‌شان بودند و این پیروزی متعلق به آنهاست.
بناکار در پایان دیدار هفته آینده تیمش مقابل هاوش گنبد را بازی سختی دانست و گفت: مطمئنا ما به دنبال تداوم پیروزی‌هایمان هستیم و باید با دست پر به تبریز برگردیم. هاوش هم تیم خوبی است و از نفرات خوبی تشکیل شده ولی ما نیاز به برد داریم و برای گرفتن سه امتیاز به گنبد خواهیم رفت.


همچنین بخوانید
دیدگاه شما

تصویر امنیتی بالا را به صورت عددی وارد کنید
کد امنیتی صحیح نمی باشد.
دیدگاه شما بعد از تایید مدیریت نمایش داده خواهد شد.